Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Dan Colen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Untitled (A Million Kisses in Your Lifetime) je najobľúbenejším dielom umelca Dan Colen: 8 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 92% celkovej pozornosti. nasleduje Two Things I Rarely See the Inside of a What is merely pleasant has to die to be born again as pleasure Dan Colen získal 5 900 návštev: 300 na stránke umelca, 5 600 na plátnach. Krivka rastie: v období Okt 2026 bolo o 143% viac návštev ako v období Sep 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (3 200 návštev). Rozdelenie publika podľa zariadení: telefóny (64%), pou počítače (34%) a tablety (2%). Jedna preferencia je jasná: Vyvážené (Intenzita farieb) si predstavuje 94% návštev z len 33% katalógu.
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 9 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Dan Colen na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 200 | 3 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 600 |
| Okt 2026 | 0 | 1 700 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 46,7% | 4,2% |
| Luminózny | 53,3% | 95,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,7% | 95,8% |
| Subtelné tóny farieb | 26,7% | 1,1% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 26,7% | 3,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 53,3% | 95,8% |
| Zemité tóny | 20,0% | 3,2% |
| Pastelové tóny | 20,0% | 1,1% |
| Monochromatické | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 3,2% |
| Vyvážené | 33,3% | 93,7% |
| Sýte | 26,7% | 3,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 33,3% | 92,6% |
| Jemný | 20,0% | 2,1% |
| Vyvážený | 6,7% | 1,1% |
| Výrazný | 26,7% | 3,2% |
| Vyhlásenie | 13,3% | 1,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 2,1% |
| jemne prepojená paleta | 6,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 2,1% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 93,7% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 2,1% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (A Million Kisses… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 2 600 | 0 | 600 | 1 700 |
| Untitled (Kiss Painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Birdshit) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Vete al Diablo) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Shitface (Tribute to Joe Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 rd 3 rd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Space between her Belly… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Son of a White Man (Air… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Inextinguishable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 3 800 | 64,4% |
| pou počítače | 2 000 | 33,9% |
| tablety | 100 | 1,7% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| španielsky | 100 | 33,3% |
| poľsky | 100 | 33,3% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 1 200 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 300 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 200 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 400 |
| ut 3 Nov | 200 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 1 200 |
| pi 6 Nov | 600 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 800 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 400 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 1 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 900 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 500 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 1 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 600 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 500 |