Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Claude Mellan na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Claude Mellan: divákov v skratke
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším plátnom umelca Claude Mellan na WahooArt.com diel Face of Christ on Saint Veronica: 200 návštev, čo predstavuje 50% pozornosti venovanej tvorbe tohto umelca. Nasleduje ich Face of Christ (detail) a Portrait of Louis XIV as a Child. Umelec celkovo získal 900 návštev: 500 návštev stránky umelca a 400 návštev stránok jednotlivých pláten. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 800 návštevami. Zákazníci sa orientujú na Mierny jas (Luminancia): predstavuje to 100% návštev, hoci takéto plátna tvoria 33% umeleckej tvorby umelca.
3 najčítanejších pláten od Claude Mellan
Na základe skutočných návštev za posledných dvanástich mesiacov ide o 3 diel umelca Claude Mellan, ktoré kolecionári na WahooArt.com otvárajú najčastejšie.
Koľko ľudí navštevuje stránku Claude Mellan každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Koľko pozornosti získavajú plátna od Claude Mellan?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké plátna si vyberajú návštevníci Claude Mellan?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
33,3%
50,0%
Elegantný
33,3%
50,0%
Pokojný
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
33,3%
50,0%
Duchovná
33,3%
50,0%
Melancholický
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
8,3%
0,0%
Mierny jas
33,3%
100,0%
Svetlá rovnováha
50,0%
0,0%
Luminózny
8,3%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
83,3%
100,0%
Subtelné tóny farieb
8,3%
0,0%
Vyvážene jemná
0,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
8,3%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
63,6%
50,0%
Monochromatické
18,2%
50,0%
Tmavé tóny
9,1%
0,0%
Zemité tóny
9,1%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,3%
50,0%
Vyvážené
33,3%
50,0%
Sýte
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
33,3%
25,0%
Jemný
33,3%
50,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Vyhlásenie
33,3%
25,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
16,7%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
8,3%
0,0%
Jednotná paleta
75,0%
100,0%
Ktoré plátná od Claude Mellan lákajú najviac návštevníkov, môcť po mesiaci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hérodiade portant la tête d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Claude Mellan?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
200
50,0%
španielsky
100
25,0%
francúzsky
100
25,0%
Koľko denných návštev má Claude Mellan a čo sa očakáva v nasledujúcom období?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
200
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
300
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
100
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
300
Často položené otázky o Claude Mellan
Ktoré plátna od Claude Mellan sú najpopulárnejšie?
Face of Christ on Saint Veronica sa umiestňuje na prvom mieste s 200 návštevami (50% všetkých zobrazení umelca Claude Mellan). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 3 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Claude Mellan na WahooArt.com?
V posledných dvanástich mesiacoch získal/a Claude Mellan celkom 900 návštev: 500 na stránke umelca/ky a 400 na jednotlivých plátnach.
Ktorý typ plátna od Claude Mellan majú návštevníci najradšej?
Preferujú Mierny jas (Luminancia): 100% návštev oproti 33% v katalógu.