Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cimabue na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Cimabue: kľúčové údaje
Kríž (Cimabue) je najobľúbenejším dielom umelca Cimabue: 4 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkovej pozornosti. nasleduje Svätý nevera z Assisi (detail) a The Madonna in Majesty (Maestà) Cimabue získal 39 600 návštev: 25 600 na stránke umelca, 14 000 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 53% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (15 700 návštev). Jazyky publika: kórejsky (21%), anglicky (18%) a taliansky (18%). Pôvodné krajiny publika: Taliansko (15%), Južná Kórea (15%) a Nemecko (12%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (68%), telefóny (25%) a tablety (7%). Jedna preferencia je jasná: Vyvážené (Intenzita farieb) si predstavuje 70% návštev z len 38% katalógu.
Cimabue: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Cimabue na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Cimabue v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
7 000
8 700
Aug 2026
7 400
1 900
Sep 2026
11 200
3 000
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Cimabue?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Cimabue najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
23,1%
51,0%
Pokojná atmosféra
7,7%
23,2%
Dramatické
25,6%
14,6%
Elegantný
23,1%
9,3%
Éterický
7,7%
2,0%
Mystický
7,7%
0,0%
Romantický
5,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
43,6%
41,1%
Kontemplatívny
7,7%
23,2%
Melancholický
15,4%
11,3%
Pokojná
12,8%
11,3%
Pokojný
10,3%
7,3%
Romantický
5,1%
2,6%
Zúfalý a vážny
2,6%
3,3%
Napätý
2,6%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
26,0%
Mäkký tieň
26,0%
27,3%
Mierny jas
38,0%
13,6%
Svetlá rovnováha
26,0%
5,8%
Luminózny
2,0%
27,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
2,0%
0,7%
Subtelné tóny farieb
10,0%
31,2%
Vyvážene jemná
38,0%
42,2%
Výrazná prítomnosť farieb
48,0%
22,7%
Sýta farba
2,0%
3,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
48,0%
42,9%
Neutrálne tóny
16,0%
31,2%
Tmavé tóny
30,0%
26,0%
Pastelové tóny
6,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
4,0%
0,0%
Vyvážené
38,0%
70,1%
Sýte
58,0%
29,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
30,0%
9,1%
Jemný
26,0%
30,5%
Vyvážený
8,0%
4,5%
Výrazný
12,0%
8,4%
Vyhlásenie
24,0%
47,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
3,9%
Vyvážená harmónia
8,0%
2,6%
Silná farebná jednota
48,0%
75,3%
Jednotná paleta
40,0%
18,2%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Cimabue v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kríž (Cimabue)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 600
300
1 000
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Madonné v kráľovskom ríši
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Madonna in Majesty (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Madonna v majestáte (detail…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Madonna in Majesty (Mae…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
Svätý nevera z Assisi (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
1 300
900
Virgin Enthroned with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Sú diela umelca Cimabue videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
27 100
68,4%
telefóny
9 800
24,7%
tablety
2 700
6,8%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Cimabue?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
kórejsky
2 200
21,2%
anglicky
1 900
18,3%
taliansky
1 900
18,3%
španielsky
1 500
14,4%
nemecky
900
8,7%
rusky
800
7,7%
dánsky
400
3,8%
portugalsky
300
2,9%
grécky
100
1,0%
estónsky
100
1,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Cimabue a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
500
po 28 Sep
800
ut 29 Sep
700
st 30 Sep
400
št 1 Okt
500
pi 2 Okt
400
so 3 Okt
700
ne 4 Okt
1 600
po 5 Okt
1 300
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
600
št 8 Okt
400
pi 9 Okt
1 800
so 10 Okt
1 300
ne 11 Okt
400
po 12 Okt
1 400
ut 13 Okt
800
st 14 Okt
400
št 15 Okt
400
pi 16 Okt
200
so 17 Okt (predpoveď)
800
ne 18 Okt (predpoveď)
900
po 19 Okt (predpoveď)
1 300
ut 20 Okt (predpoveď)
700
st 21 Okt (predpoveď)
500
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
900
so 24 Okt (predpoveď)
800
ne 25 Okt (predpoveď)
1 000
po 26 Okt (predpoveď)
1 400
ut 27 Okt (predpoveď)
800
st 28 Okt (predpoveď)
600
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
1 000
so 31 Okt (predpoveď)
900
ne 1 Nov (predpoveď)
1 100
po 2 Nov (predpoveď)
1 500
ut 3 Nov (predpoveď)
900
st 4 Nov (predpoveď)
600
št 5 Nov (predpoveď)
600
pi 6 Nov (predpoveď)
1 000
Cimabue: vaše otázky
Ktoré plátno od Cimabue má najviac zobrazení?
Kríž (Cimabue): 4 100 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Cimabue. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava Cimabue?
39 600 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (25 600) a plátna (14 000).
Navštevujú návštevníci Cimabue cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (68%), telefóny (25%) a tablety (7%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 68%.
Je Cimabue dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: kórejsky (21%), anglicky (18%) a taliansky (18%). Na čele je kórejsky s podielom 21%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Cimabue?
Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 70% návštev z 38% katalógu.