Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carlos Almaraz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Carlos Almaraz: kľúčové údaje
Night Magic (Blue Jester) je najobľúbenejším dielom umelca Carlos Almaraz: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% celkovej pozornosti. nasleduje Greed a Untitled (Echo Park at Night) Carlos Almaraz získal 1 400 návštev: 400 na stránke umelca, 1 000 na plátnach. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (1 100 návštev). Jedna preferencia je jasná: Vyhlásenie (Kontrast) si predstavuje 93% návštev z len 60% katalógu.
Carlos Almaraz: 6 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 6 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Carlos Almaraz na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o Carlos Almaraz v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
200
900
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
100
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od Carlos Almaraz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci Carlos Almaraz najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
33,3%
55,6%
Mystický
16,7%
44,4%
Výrazné
33,3%
0,0%
Nostalgický
16,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
33,3%
55,6%
Napätý
16,7%
44,4%
Dramatický
16,7%
0,0%
Energický
16,7%
0,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
13,3%
26,7%
Mäkký tieň
33,3%
6,7%
Mierny jas
53,3%
66,7%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
20,0%
33,3%
Subtelné tóny farieb
26,7%
13,3%
Vyvážene jemná
46,7%
53,3%
Výrazná prítomnosť farieb
6,7%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,7%
40,0%
Vyvážené
60,0%
60,0%
Sýte
13,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
6,7%
0,0%
Vyvážený
20,0%
0,0%
Výrazný
13,3%
6,7%
Vyhlásenie
60,0%
93,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
73,3%
73,3%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
6,7%
26,7%
Silná farebná jednota
20,0%
0,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna Carlos Almaraz v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Night Magic (Blue Jester)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Greed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lobo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Wanderer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
California Theatre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dancing Figures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Echo Park at Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
City Street Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled (Rider and two fig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Echo Park at Nigh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi Carlos Almaraz?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
50,0%
španielsky
100
50,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Carlos Almaraz a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
500
st 14 Okt
100
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
600
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
700
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
200
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
800
st 4 Nov (predpoveď)
200
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
200
Carlos Almaraz: vaše otázky
Ktoré plátno od Carlos Almaraz má najviac zobrazení?
Night Magic (Blue Jester): 400 návštev, čo predstavuje 27% celkového počtu zobrazení umelca Carlos Almaraz. Zoznam vyššie pokračuje až po 6. miesto.
Koľko návštev získava Carlos Almaraz?
1 400 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (400) a plátna (1 000).
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od Carlos Almaraz?
Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 93% návštev z 60% katalógu.