Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Artur Rackham na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
A Crowned Merman je najobľúbenejším dielom umelca Artur Rackham: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% celkovej pozornosti. nasleduje Going to St Ives a Pandora Artur Rackham získal 17 400 návštev: 2 700 na stránke umelca, 14 700 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 9% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (14 000 návštev). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (91%), telefóny (7%) a tablety (2%). Jedna preferencia je jasná: Vyhlásenie (Kontrast) si predstavuje 42% návštev z len 24% katalógu.
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Artur Rackham na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 1 000 |
| Júl 2026 | 1 900 | 12 100 |
| Aug 2026 | 0 | 1 100 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 4,3% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 23,8% |
| Mierny jas | 36,0% | 43,9% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 17,1% |
| Luminózny | 22,0% | 11,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 30,5% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 49,4% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 17,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 2,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,5% | 63,1% |
| Neutrálne tóny | 44,2% | 32,9% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 3,4% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 0,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 32,9% |
| Vyvážené | 52,0% | 57,3% |
| Sýte | 8,0% | 9,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 6,1% |
| Jemný | 30,0% | 15,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,4% |
| Výrazný | 28,0% | 26,2% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 42,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 6,7% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 7,3% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 17,1% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 36,0% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 32,9% |
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl at the Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Undine at the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Day of the Silver We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jack the Giant-Killer 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Crowned Merman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Get Up and Bar the Door | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Elegant Youn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fáru s plašťou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rip Van Winkle 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 15 800 | 90,8% |
| telefóny | 1 300 | 7,5% |
| tablety | 300 | 1,7% |
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| kórejsky | 400 | 50,0% |
| bulharsky | 300 | 37,5% |
| rusky | 100 | 12,5% |
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 300 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |