Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca André Sureda na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
André Sureda: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca André Sureda na WahooArt.com je La promenade devant les remparts de Mansourah, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 200krát, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Rade d'Oran. Montagne Santa Cruz a Jeune fille arabe au turban. Spolu 800 návštev, 500 na stránku umelca a 300 na jeho diela. Pozornosť rastie o 100%, od Sep 2026 do Okt 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 400 návštev. Návštevníci uprednostňujú Výrazné (Atmosféra): 100% ich návštev, pričom katalóg má podiel 33%.
4 najobľúbenejších diel umelca André Sureda, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca André Sureda.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku André Sureda?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
100
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
100
Okt 2026
200
0
Kedy sú autorské diela umelca André Sureda vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca André Sureda?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
33,3%
100,0%
Dramatické
33,3%
0,0%
Romantický
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
33,3%
100,0%
Romantický
33,3%
0,0%
Zúfalý a vážny
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
16,7%
0,0%
Mäkký tieň
22,2%
20,0%
Mierny jas
52,8%
80,0%
Svetlá rovnováha
5,6%
0,0%
Luminózny
2,8%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,1%
20,0%
Subtelné tóny farieb
47,2%
40,0%
Vyvážene jemná
16,7%
40,0%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
33,3%
20,0%
Vyvážené
66,7%
80,0%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,3%
0,0%
Jemný
25,0%
40,0%
Vyvážený
22,2%
0,0%
Výrazný
30,6%
60,0%
Vyhlásenie
13,9%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
58,3%
60,0%
jemne prepojená paleta
13,9%
0,0%
Vyvážená harmónia
8,3%
20,0%
Silná farebná jednota
19,4%
20,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké sú obľúbené diela André Sureda podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
La promenade devant les rem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young woman admiring her ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Juive assise sur une terras…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Juifs à la synagogue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Les derviches turcs tournant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le feu sacré
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rabbin juif
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Femme aux marguerites
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le thé à la menthe (Face A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda obožinovateľ André Sureda?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Koľko návštev za deň má André Sureda a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
200
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
200
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
200
pi 13 Nov (predpoveď)
100
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
200
pi 20 Nov (predpoveď)
100
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
Čo sa návštevníci pýtajú o André Sureda
Aké diela André Sureda si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je La promenade devant les remparts de Mansourah s 200 návštevami, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 4 diel.
Aké je publikum André Sureda na WahooArt.com?
800 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca, 300 na dielach.
Aké diela umelca André Sureda najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Výrazné (Atmosféra) získavajú 100% návštev pre 33% katalógu.