Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca André Derain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
André Derain: kľúčové údaje
Most Charing Cross, Londýn je najobľúbenejším dielom umelca André Derain: 5 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% celkovej pozornosti. nasleduje Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Drying the Sails André Derain získal 40 100 návštev: 7 700 na stránke umelca, 32 400 na plátnach. Krivka rastie: v období Sep 2026 bolo o 91% viac návštev ako v období Aug 2026. Najnavštevovanejším mesiacom bol Júl 2026 (19 200 návštev). Jazyky publika: anglicky (41%), francúzsky (13%) a srbsky (6%). Pôvodné krajiny publika: Francúzsko (25%), Spojené štáty americké (17%) a Spojené kráľovstvo (8%). Rozdelenie publika podľa zariadení: pou počítače (67%), telefóny (29%) a tablety (3%). Jedna preferencia je jasná: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) si predstavuje 57% návštev z len 28% katalógu.
André Derain: 10 najčastejšie otvorených pláten
Toto hodnotenie sa riadi počtom návštev, nie skóre v katalógu: 10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca André Derain na platforme WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov.
Ako sa mensia záujem o André Derain v jednotlivých mesiacoch?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť podrobné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
1 500
17 700
Aug 2026
1 400
5 500
Sep 2026
4 800
8 400
Ako sa celkovo prezentujú jednotlivé plátna od André Derain?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo majú návštevníci André Derain najradšej v katalógu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť podrobné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
63,6%
53,4%
Pokojný
18,2%
14,2%
Pokojná atmosféra
9,1%
13,4%
Zemitý
0,0%
7,7%
Dramatické
0,0%
3,2%
Romantický
0,0%
3,2%
Elegantný
9,1%
2,4%
Klasika
0,0%
1,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
45,5%
51,2%
Kontemplatívny
9,1%
14,8%
Pokojný
27,3%
10,4%
Nostalgický
0,0%
7,2%
Pokojná
0,0%
6,8%
Melancholický
0,0%
5,2%
Radostný
9,1%
2,4%
Dramatický
0,0%
1,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
9,0%
Mäkký tieň
24,0%
21,3%
Mierny jas
28,0%
48,2%
Svetlá rovnováha
8,0%
18,5%
Luminózny
14,0%
3,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
24,0%
5,6%
Subtelné tóny farieb
16,0%
10,1%
Vyvážene jemná
16,0%
19,6%
Výrazná prítomnosť farieb
36,0%
43,7%
Sýta farba
8,0%
21,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
36,6%
53,0%
Zemité tóny
41,5%
30,2%
Neutrálne tóny
19,5%
9,2%
Pastelové tóny
2,4%
3,2%
Prírodné témy
0,0%
2,5%
Teplé tóny
0,0%
1,4%
Monochromatické
0,0%
0,4%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
24,0%
7,6%
Vyvážené
30,0%
19,6%
Sýte
46,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
3,1%
Jemný
20,0%
15,1%
Vyvážený
12,0%
8,4%
Výrazný
26,0%
27,5%
Vyhlásenie
28,0%
45,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
28,0%
56,6%
jemne prepojená paleta
10,0%
14,3%
Vyvážená harmónia
12,0%
13,7%
Silná farebná jednota
32,0%
10,1%
Jednotná paleta
18,0%
5,3%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna André Derain v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť podrobné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Sú diela umelca André Derain videné na telefónoch alebo počítačoch?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť podrobné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
27 000
67,3%
telefóny
11 800
29,4%
tablety
1 300
3,2%
Aké jazyky dominujú medzi čitateľmi André Derain?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť podrobné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 300
40,6%
francúzsky
1 400
13,2%
srbsky
600
5,7%
španielsky
500
4,7%
holandsky
500
4,7%
rusky
500
4,7%
slovensky
500
4,7%
ukrajinsky
400
3,8%
dánsky
300
2,8%
Chinese
300
2,8%
Ako vyzerajú denné návštevy u André Derain a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť podrobné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
800
ne 27 Sep
600
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
900
st 30 Sep
2 100
št 1 Okt
1 700
pi 2 Okt
1 100
so 3 Okt
600
ne 4 Okt
1 000
po 5 Okt
2 000
ut 6 Okt
1 200
st 7 Okt
2 300
št 8 Okt
700
pi 9 Okt
1 000
so 10 Okt
400
ne 11 Okt
1 400
po 12 Okt
800
ut 13 Okt
1 800
st 14 Okt
1 000
št 15 Okt
800
pi 16 Okt
1 300
so 17 Okt (predpoveď)
600
ne 18 Okt (predpoveď)
900
po 19 Okt (predpoveď)
1 000
ut 20 Okt (predpoveď)
1 200
st 21 Okt (predpoveď)
1 700
št 22 Okt (predpoveď)
1 000
pi 23 Okt (predpoveď)
1 100
so 24 Okt (predpoveď)
600
ne 25 Okt (predpoveď)
900
po 26 Okt (predpoveď)
1 000
ut 27 Okt (predpoveď)
1 200
st 28 Okt (predpoveď)
1 700
št 29 Okt (predpoveď)
1 000
pi 30 Okt (predpoveď)
1 000
so 31 Okt (predpoveď)
500
ne 1 Nov (predpoveď)
900
po 2 Nov (predpoveď)
1 000
ut 3 Nov (predpoveď)
1 200
st 4 Nov (predpoveď)
1 600
št 5 Nov (predpoveď)
1 000
pi 6 Nov (predpoveď)
1 000
André Derain: vaše otázky
Ktoré plátno od André Derain má najviac zobrazení?
Most Charing Cross, Londýn: 5 700 návštev, čo predstavuje 16% celkového počtu zobrazení umelca André Derain. Zoznam vyššie pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava André Derain?
40 100 za dvanásť mesiacov, rozdelených medzi stránku umelca (7 700) a plátna (32 400).
Navštevujú návštevníci André Derain cez telefóny alebo počítače?
Návštevy sa delia na pou počítače (67%), telefóny (29%) a tablety (3%); najviac ich predstavuje pou počítače s podielom 67%.
Je André Derain dostupný v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (41%), francúzsky (13%) a srbsky (6%). Na čele je anglicky s podielom 41%.
Preferujú návštevníci určitý druh plátna od André Derain?