Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Abel Grimmer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Abel Grimmer: čo ukazujú návštevy
Najobdivovanejším dielom umelca Abel Grimmer na WahooArt.com je Winter, ktoré sa v posledných dvanástich mesiacoch otvorilo 300krát, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Ďalší v rade: Autumn a Summer. Spolu 2 100 návštev, 900 na stránku umelca a 1 200 na jeho diela. Pozornosť rastie o 100%, od Aug 2026 do Sep 2026. Júl 2026 si priťahol najväčšie publikum: 1 400 návštev. Návštevníci uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 85% ich návštev, pričom katalóg má podiel 43%.
7 najobľúbenejších diel umelca Abel Grimmer, ktoré obdivujú návštevníci
Každé nasledujúce umiestnenie odráža počet návštev na WahooArt.com za posledných dvanásť mesiacov; číslo 1 predstavuje najčastejšie navštevované dielo umelca Abel Grimmer.
Kedy navštevujú obdivovatelia stránku Abel Grimmer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Údaje v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
600
800
Aug 2026
0
200
Sep 2026
200
200
Kedy sú autorské diela umelca Abel Grimmer vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si medzi prácami vyberajú oboželiavatelia umelca Abel Grimmer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Údaje v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
60,0%
57,1%
Pokojný
20,0%
42,9%
Dramatické
20,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
20,0%
42,9%
Pokojný
40,0%
28,6%
Kontemplatívny
20,0%
28,6%
Melancholický
20,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
7,1%
0,0%
Mäkký tieň
42,9%
23,1%
Mierny jas
35,7%
61,5%
Svetlá rovnováha
14,3%
15,4%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
7,1%
0,0%
Subtelné tóny farieb
50,0%
46,2%
Vyvážene jemná
35,7%
46,2%
Výrazná prítomnosť farieb
7,1%
7,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
75,0%
72,7%
Neutrálne tóny
16,7%
18,2%
Tmavé tóny
8,3%
9,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,9%
7,7%
Vyvážené
42,9%
84,6%
Sýte
14,3%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
7,1%
0,0%
Vyvážený
7,1%
0,0%
Výrazný
28,6%
23,1%
Vyhlásenie
57,1%
76,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
85,7%
92,3%
Jednotná paleta
14,3%
7,7%
Aké sú obľúbené diela Abel Grimmer podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Údaje v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Carrying the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The four seasons martivs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The four seasons october
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Marketplace in Bergen o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A moated tower with farmhou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The four seasons ivlivs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda obožinovateľ Abel Grimmer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Údaje v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
50,0%
francúzsky
100
50,0%
Koľko návštev za deň má Abel Grimmer a čo prichádza potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Údaje v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
200
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
Čo sa návštevníci pýtajú o Abel Grimmer
Aké diela Abel Grimmer si návštevníci otvárajú najčastejšie?
Na prvom mieste je Winter s 300 návštevami, čo predstavuje 23% všetkých zobrazení. Nad ním je usadených 7 diel.
Aké je publikum Abel Grimmer na WahooArt.com?
2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca, 1 200 na dielach.
Aké diela umelca Abel Grimmer najlepšie zodpovedajú vkusu návštevníkov?
Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 85% návštev pre 43% katalógu.