Stuart Davis Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1892 – 1964

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Stuart Davis de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Stuart Davis: cifre cheie

Visa 1 ocupă prima poziție printre operele lui Stuart Davis: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 6% din atenția totală. Urmează Garage No. 1 și Study for ''Blips and Ifs''. Stuart Davis a primit 5.400 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului și 4.300 pe piese. Graficul a scăzut: cu 43% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Iul 2026 (4.100 vizite). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (83%) și telefoane mobile (17%). O preferință este clară: Nuanțe pământii (Paletă de culori) concentrează 32% din vizite pentru doar 19% din catalog.

Stuart Davis: cele 10 picturi cele mai des deschise

Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui Stuart Davis cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 vizualizări · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 vizualizări · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 vizualizări · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 vizualizări · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 vizualizări · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 vizualizări · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 vizualizări · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 vizualizări · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 vizualizări · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 vizualizări · 2,1%

Cum evoluează interesul pentru Stuart Davis lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele detaliate
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260200
Iul 20265003.600
Aug 2026200500
Sep 20264000

Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Stuart Davis?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară canvaele preferate ale lui Stuart Davis pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
Boats, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Blue Café000000000000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000

Lucrările lui Stuart Davis sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele detaliate
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare4.50083,3%
telefoane mobile90016,7%

Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Stuart Davis?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele detaliate
LimbăViziteDistribuie
Engleză300100,0%

Cum arată vizitele zilnice la Stuart Davis și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele detaliate
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep100
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct100
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct200
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)100
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)100
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)100
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)100
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)100
Joi 5 Noi (previzualizare)100
Vin 6 Noi (previzualizare)300

Stuart Davis: întrebările tale

Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Stuart Davis?

Visa 1: 300 vizualizări, adică 6% din totalul vizualizărilor lui Stuart Davis. Lista de mai sus include rangurile până la 10.

Câte vizite primește Stuart Davis?

5.400 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (1.100) și pânzele (4.300).

Vizitatorii îl consultă pe Stuart Davis de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele se împart în dispozitive de navigare (83%) și telefoane mobile (17%); dispozitive de navigare conduc cu 83%.

Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Stuart Davis?

Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 32% din vizitele pentru 19% din catalog.