Max Beckmann Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1884 – 1950

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Max Beckmann de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Max Beckmann: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Max Beckmann pe WahooArt.com este Noaptea, deschisă de 17.200 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 51% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Podul Fierului (Vederea din Frankfurt) și Scena Grandioasă a Agoniei. În total 38.800 vizite, 7.700 la pagina artistului și 31.100 la opere. Atenția este în creștere, cu 60%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 16.800 vizite. Engleză (41%), Spaniolă (12%) și Germană (9%) sunt principalele limbi ale vizitatorilor. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (63%), telefoane mobile (34%) și tablete (4%). Vizitatorii preferă Lumină moderată (Luminanță): 80% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 24%.

Cele 10 opere ale lui Max Beckmann pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Max Beckmann.

  1. Noaptea 1 Noaptea, 1919 17.200 vizualizări · 50,7%
  2. Podul Fierului (Vederea din Frankfurt) 2 Podul Fierului (Vederea din Frankfurt), 1922 3.500 vizualizări · 10,3%
  3. Scena Grandioasă a Agoniei 3 Scena Grandioasă a Agoniei, 1906 1.400 vizualizări · 4,1%
  4. Actorii 4 Actorii, 1942 600 vizualizări · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 vizualizări · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 vizualizări · 1,8%
  7. Columbine 7 Columbine, 1950 500 vizualizări · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 vizualizări · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 vizualizări · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 vizualizări · 1,5%

Când vizitează admiratorii pagina lui Max Beckmann?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100300
Iul 20261.50015.300
Aug 20267007.600
Sep 20265.4007.900

Când sunt consultate operele lui Max Beckmann?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Max Beckmann, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Noaptea0000000005.3006.4004.200
Scena Grandioasă a Agoniei000000000800200400
Podul Fierului (Vederea din…000000001001.1003001.500
Columbine0000000000100200
Actorii000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Max Beckmann?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare24.30062,6%
telefoane mobile13.10033,8%
tablete1.4003,6%

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Max Beckmann?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Engleză2.30041,1%
Spaniolă70012,5%
Germană5008,9%
Koreană5008,9%
Italiană4007,1%
Rusă4007,1%
Japoneză2003,6%
Suedeză2003,6%
Franceză1001,8%
Olandeză1001,8%

Câte vizite zilnice primește Max Beckmann și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Dum 27 Sep400
Lun 28 Sep300
Mar 29 Sep800
Mie 30 Sep600
Joi 1 Oct800
Vin 2 Oct900
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct400
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct500
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct500
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct800
Lun 12 Oct1.100
Mar 13 Oct1.100
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct700
Vin 16 Oct700
Sâm 17 Oct300
Dum 18 Oct (previzualizare)800
Lun 19 Oct (previzualizare)700
Mar 20 Oct (previzualizare)1.200
Mie 21 Oct (previzualizare)700
Joi 22 Oct (previzualizare)1.000
Vin 23 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)900
Lun 26 Oct (previzualizare)800
Mar 27 Oct (previzualizare)1.300
Mie 28 Oct (previzualizare)800
Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
Vin 30 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)900
Lun 2 Noi (previzualizare)800
Mar 3 Noi (previzualizare)1.400
Mie 4 Noi (previzualizare)800
Joi 5 Noi (previzualizare)1.100
Vin 6 Noi (previzualizare)1.200
Sâm 7 Noi (previzualizare)400

Întrebări despre Max Beckmann

Care sunt lucrările lui Max Beckmann pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

Noaptea în primul rând, cu 17.200 vizualizări, reprezentând 51% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Max Beckmann pe WahooArt.com?

38.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 7.700 pe pagina artistului, 31.100 la opere.

Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Max Beckmann?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (63%), telefoane mobile (34%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 63% din vizite.

Ce limbi folosesc admiratorii lui Max Beckmann?

Engleză (41%), Spaniolă (12%) și Germană (9%); Engleză reprezintă 41% dintre vizitatori.

Care sunt lucrările lui Max Beckmann care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Lumină moderată (Luminanță) primesc 80% din vizitele pentru 24% din catalog.