Marina Abramović Cine vizitează și ce opere sunt vizualizate

1946

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marina Abramović de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Marina Abramović: ce indică vizitele

Cea mai admirată operă a lui Marina Abramović pe WahooArt.com este The Hero, deschisă de 200 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: The Communicator și Green Dragon Lying. În total 600 vizite, 200 la pagina artistului și 400 la opere. Iul 2026 a atras cea mai mare audiență: 500 vizite. Vizitatorii preferă Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 33%.

Cele 4 opere ale lui Marina Abramović pe care vizitatorii le admiră cel mai mult

Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Marina Abramović.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 vizualizări · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 vizualizări · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 vizualizări · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 vizualizări · 16,7%

Când vizitează admiratorii pagina lui Marina Abramović?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026200300
Aug 202600
Sep 20260100

Când sunt consultate operele lui Marina Abramović?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt operele preferate ale lui Marina Abramović, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

Ce limbi vorbesc admiratorii lui Marina Abramović?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă100100,0%

Câte vizite zilnice primește Marina Abramović și ce urmează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct1.500
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct100
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)300
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)300
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)400
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Marina Abramović

Care sunt lucrările lui Marina Abramović pe care vizitatorii le deschid cel mai des?

The Hero în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. 4 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Marina Abramović pe WahooArt.com?

600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului, 400 la opere.

Care sunt lucrările lui Marina Abramović care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Lumină moderată (Luminanță) primesc 50% din vizitele pentru 33% din catalog.