Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui László Moholy-Nagy de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
László Moholy-Nagy: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui László Moholy-Nagy pe WahooArt.com este Pneumatik (1924.jpg!Blog), deschisă de 400 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 16% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Flower și Untitled construction (1922.jpg!Blog). În total 2.700 vizite, 700 la pagina artistului și 2.000 la opere. Atenția este în creștere, cu 1400%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Sep 2026 a atras cea mai mare audiență: 1.500 vizite. Vizitatorii preferă Liniște (Atmosferă): 50% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 25%.
Cele 10 opere ale lui László Moholy-Nagy pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui László Moholy-Nagy.
Când vizitează admiratorii pagina lui László Moholy-Nagy?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
100
900
Aug 2026
0
100
Sep 2026
600
900
Când sunt consultate operele lui László Moholy-Nagy?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui László Moholy-Nagy dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Liniște
25,0%
50,0%
Modern
37,5%
16,7%
Dramatic
12,5%
16,7%
Serenitate
12,5%
16,7%
Elegant
12,5%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
62,5%
50,0%
Tranchil
12,5%
33,3%
Misterios
12,5%
16,7%
Energic
12,5%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
20,0%
32,0%
Umbră difuză
8,0%
8,0%
Lumină moderată
24,0%
20,0%
Echilibru luminos
22,0%
12,0%
Luminos
26,0%
28,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
58,0%
72,0%
Culori discrete
12,0%
12,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
8,0%
Culori clar saturate
16,0%
8,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
48,6%
66,7%
Nuanțe pământii
21,6%
20,0%
Culori pastelate
16,2%
6,7%
Nuanțe închise
8,1%
6,7%
Culori metalice
2,7%
0,0%
Monocrom
2,7%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
58,0%
56,0%
Echilibrat
20,0%
36,0%
Vibrant
22,0%
8,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
12,0%
8,0%
Nuanțe blânde
14,0%
20,0%
Echilibrat
8,0%
0,0%
Contrast accentuat
20,0%
12,0%
Contrast maxim
46,0%
60,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
16,0%
12,0%
Paletă de culori delicate mixate
6,0%
8,0%
Armonie echilibrată
10,0%
20,0%
Unitate cromatică puternică
32,0%
20,0%
Paletă unitară
36,0%
40,0%
Care sunt operele preferate ale lui László Moholy-Nagy, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi vorbesc admiratorii lui László Moholy-Nagy?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Spaniolă
400
25,0%
Italiană
400
25,0%
Germană
300
18,8%
Japoneză
200
12,5%
Bulgară
100
6,2%
Engleză
100
6,2%
Ungară
100
6,2%
Câte vizite zilnice primește László Moholy-Nagy și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
200
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
100
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
300
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
400
Mar 6 Oct
100
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
500
Dum 11 Oct
200
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
800
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
600
Dum 18 Oct (previzualizare)
200
Lun 19 Oct (previzualizare)
500
Mar 20 Oct (previzualizare)
300
Mie 21 Oct (previzualizare)
600
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
700
Dum 25 Oct (previzualizare)
200
Lun 26 Oct (previzualizare)
700
Mar 27 Oct (previzualizare)
400
Mie 28 Oct (previzualizare)
700
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
900
Dum 1 Noi (previzualizare)
200
Lun 2 Noi (previzualizare)
800
Mar 3 Noi (previzualizare)
400
Mie 4 Noi (previzualizare)
900
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre László Moholy-Nagy
Care sunt lucrările lui László Moholy-Nagy pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Pneumatik (1924.jpg!Blog) în primul rând, cu 400 vizualizări, reprezentând 16% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui László Moholy-Nagy pe WahooArt.com?
2.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 pe pagina artistului, 2.000 la opere.
Care sunt lucrările lui László Moholy-Nagy care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Liniște (Atmosferă) primesc 50% din vizitele pentru 25% din catalog.