Keith HaringCine vizitează și ce opere sunt vizualizate
1958
–
1990
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Keith Haring de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Keith Haring: ce indică vizitele
Cea mai admirată operă a lui Keith Haring pe WahooArt.com este Altarpiece: The Life of Christ, deschisă de 2.000 ori în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. Următorul pe listă: Andy Mouse și Montreux. În total 20.900 vizite, 14.500 la pagina artistului și 6.400 la opere. Atenția este în creștere, cu 962%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Sep 2026 a atras cea mai mare audiență: 13.800 vizite. Franceză (19%), Italiană (17%) și Germană (15%) sunt principalele limbi ale vizitatorilor. Franţa (27%), Coreea de Sud (13%) și Germania (10%) sunt principalele țări de proveniență ale vizitatorilor. Vizitatorii navighează pe dispozitive de navigare (49%), telefoane mobile (42%) și tablete (10%). Vizitatorii preferă Mistic (Atmosferă): 24% din vizitele lor, în timp ce catalogul deține 8%.
Cele 10 opere ale lui Keith Haring pe care vizitatorii le admiră cel mai mult
Fiecare clasament de mai jos reflectă vizualizările primite pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 reprezintă cea mai vizitată operă a lui Keith Haring.
Când vizitează admiratorii pagina lui Keith Haring?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
1.500
4.300
Aug 2026
1.000
300
Sep 2026
12.000
1.800
Când sunt consultate operele lui Keith Haring?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg admiratorii lui Keith Haring dintre opere?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Jucăuș
61,5%
47,0%
Mistic
7,7%
24,1%
Impactant
23,1%
16,9%
Liniște
7,7%
10,8%
Inspirațional
0,0%
1,2%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Energic
38,5%
38,6%
Sacru
7,7%
24,1%
Jucăuș
15,4%
13,2%
Speranță și lumină
7,7%
9,6%
Plin de bucurie
23,1%
7,2%
Contemplativă
7,7%
6,0%
Melancolic
0,0%
1,2%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
2,0%
0,0%
Lumină moderată
24,0%
35,1%
Echilibru luminos
36,0%
50,9%
Luminos
38,0%
14,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
32,0%
43,9%
Culori discrete
8,0%
0,9%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
9,7%
Culori clar saturate
28,0%
27,2%
Culoare intensă
16,0%
18,4%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
38,0%
47,8%
Nuanțe închise
16,0%
19,8%
Nuanțe pământii
16,0%
13,5%
Culori pastelate
20,0%
5,4%
Vibrant și intens
4,0%
11,7%
Natură
2,0%
1,8%
Culori metalice
2,0%
0,0%
Călduroase
2,0%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
26,0%
33,3%
Echilibrat
26,0%
18,4%
Vibrant
48,0%
48,2%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
2,0%
0,0%
Nuanțe blânde
4,0%
1,8%
Echilibrat
0,0%
2,6%
Contrast accentuat
12,0%
9,7%
Contrast maxim
82,0%
86,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
11,4%
Paletă de culori delicate mixate
20,0%
21,9%
Armonie echilibrată
22,0%
25,4%
Unitate cromatică puternică
24,0%
27,2%
Paletă unitară
16,0%
14,0%
Care sunt operele preferate ale lui Keith Haring, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Titlu în română: Untitled (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Andy Mouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
National Coming Out Day USA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Slience=Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Keith Haring?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.200
48,8%
telefoane mobile
8.700
41,6%
tablete
2.000
9,6%
Ce limbi vorbesc admiratorii lui Keith Haring?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Franceză
2.700
18,9%
Italiană
2.500
17,5%
Germană
2.200
15,4%
Koreană
1.500
10,5%
Poloneză
1.300
9,1%
Portugheză
1.100
7,7%
Engleză
800
5,6%
Arabă
700
4,9%
Ucraineană
400
2,8%
Spaniolă
300
2,1%
Câte vizite zilnice primește Keith Haring și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
400
Dum 27 Sep
700
Lun 28 Sep
500
Mar 29 Sep
400
Mie 30 Sep
300
Joi 1 Oct
700
Vin 2 Oct
600
Sâm 3 Oct
400
Dum 4 Oct
500
Lun 5 Oct
500
Mar 6 Oct
1.200
Mie 7 Oct
1.200
Joi 8 Oct
700
Vin 9 Oct
600
Sâm 10 Oct
800
Dum 11 Oct
600
Lun 12 Oct
600
Mar 13 Oct
600
Mie 14 Oct
500
Joi 15 Oct
1.400
Vin 16 Oct
500
Sâm 17 Oct (previzualizare)
700
Dum 18 Oct (previzualizare)
700
Lun 19 Oct (previzualizare)
700
Mar 20 Oct (previzualizare)
900
Mie 21 Oct (previzualizare)
800
Joi 22 Oct (previzualizare)
1.100
Vin 23 Oct (previzualizare)
700
Sâm 24 Oct (previzualizare)
700
Dum 25 Oct (previzualizare)
800
Lun 26 Oct (previzualizare)
700
Mar 27 Oct (previzualizare)
1.000
Mie 28 Oct (previzualizare)
900
Joi 29 Oct (previzualizare)
1.200
Vin 30 Oct (previzualizare)
800
Sâm 31 Oct (previzualizare)
800
Dum 1 Noi (previzualizare)
900
Lun 2 Noi (previzualizare)
800
Mar 3 Noi (previzualizare)
1.000
Mie 4 Noi (previzualizare)
1.000
Joi 5 Noi (previzualizare)
1.300
Vin 6 Noi (previzualizare)
800
Întrebări despre Keith Haring
Care sunt lucrările lui Keith Haring pe care vizitatorii le deschid cel mai des?
Altarpiece: The Life of Christ în primul rând, cu 2.000 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Keith Haring pe WahooArt.com?
20.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 14.500 pe pagina artistului, 6.400 la opere.
Ce dispozitive folosesc admiratorii lui Keith Haring?
Aceștia folosesc dispozitive de navigare (49%), telefoane mobile (42%) și tablete (10%); dispozitive de navigare reprezintă 49% din vizite.
Ce limbi folosesc admiratorii lui Keith Haring?
Franceză (19%), Italiană (17%) și Germană (15%); Franceză reprezintă 19% dintre vizitatori.
Care sunt lucrările lui Keith Haring care se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Mistic (Atmosferă) primesc 24% din vizitele pentru 8% din catalog.