Gillis Mostaert Statistici privind audiența și popularitatea

1528 – 1598

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gillis Mostaert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Gillis Mostaert: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Gillis Mostaert pe WahooArt.com a fost Scene of War and Fire: 300 vizualizări, sau 38% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Landscape with the Flight into Egypt și Netherlandish Household. Artistul a atras în total 1.200 vizite: 500 pe pagina artistului și 700 pe paginile tablouarelor individuale. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 800 vizite. Vizitatorii sunt atrași de Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică): 50% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 7% din catalogul artistului.

Cele 5 cele mai vizionate picturi ale lui Gillis Mostaert

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 5 lucrări ale lui Gillis Mostaert pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Scene of War and Fire 1 Scene of War and Fire, 1569 300 vizualizări · 37,5%
  2. Landscape with the Flight into Egypt 2 Landscape with the Flight into Egypt 200 vizualizări · 25,0%
  3. Netherlandish Household 3 Netherlandish Household 100 vizualizări · 12,5%
  4. Village fair 4 Village fair 100 vizualizări · 12,5%
  5. The Sacrifice at Lystra 5 The Sacrifice at Lystra 100 vizualizări · 12,5%

Câți oameni vizitează pagina lui Gillis Mostaert în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026500300
Aug 202600
Sep 20260300

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Gillis Mostaert?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Gillis Mostaert, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Scene of War and Fire00000000000200
Landscape with the Flight i…0000000010010000
Spring000000000000
Netherlandish Household00000000010000
Winter000000000000
Summer000000000000
Autumn (?)000000000000
Moses strikes water from th…000000000000
Christ on the Cross000000000000
Sermon of St. John - Landsc…000000000000

În ce limbi este citit Gillis Mostaert?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite primește Gillis Mostaert zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep200
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct300
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)200

Întrebări frecvente despre Gillis Mostaert

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Gillis Mostaert?

Scene of War and Fire ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (38% din totalul vizualizărilor lui Gillis Mostaert). Clasamentul de mai sus enumeră cele 5 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Gillis Mostaert pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Gillis Mostaert a primit 1.200 vizite: 500 pe pagina artistului și 700 pe tablourile individuale.

Ce tip de pânză de Gillis Mostaert preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică): 50% din vizite, față de 7% din catalog.