Frank StellaStatistici privind popularitatea și vizitatorii
1936
–
2024
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frank Stella de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Frank Stella: cifre cheie
The Fountain ocupă prima poziție printre operele lui Frank Stella: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 20% din atenția totală. Urmează Darabjerd III și Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella a primit 6.000 vizualizări: 3.300 pe pagina artistului și 2.700 pe piese. Linia este în creștere: cu 191% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai vizitată lună a fost Sep 2026 (3.200 vizite). Limbi utilizate de audiență: Engleză (75%), Spaniolă (8%) și Cehă (5%). Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (53%), telefoane mobile (42%) și tablete (5%). O preferință este clară: Echilibrat (Intensitatea culorii) concentrează 50% din vizite pentru doar 30% din catalog.
Frank Stella: cele 10 picturi cele mai des deschise
Acest clasament se bazează pe vizualizări, nu pe scorul catalogului: cele 10 opere ale lui Frank Stella cele mai consultate pe WahooArt.com în ultimele douăsprezece luni.
Cum evoluează interesul pentru Frank Stella lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele detaliate
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
200
1.500
Aug 2026
300
800
Sep 2026
2.800
400
Cum sunt vizualizate, în ansamblu, picturile individuale ale lui Frank Stella?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce preferă vizitatorii lui Frank Stella din catalog?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele detaliate
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Minimalist
62,5%
59,1%
Impactant
12,5%
18,2%
Serenitate
12,5%
18,2%
Modern
12,5%
4,5%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
37,5%
45,5%
Energic
25,0%
22,7%
Contemplativă
25,0%
13,6%
Tranchil
12,5%
18,2%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
10,0%
13,6%
Umbră difuză
6,0%
0,0%
Lumină moderată
20,0%
34,1%
Echilibru luminos
36,0%
36,4%
Luminos
28,0%
15,9%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
44,0%
15,9%
Culori discrete
16,0%
34,1%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
15,9%
Culori clar saturate
18,0%
18,2%
Culoare intensă
8,0%
15,9%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
50,0%
33,3%
Nuanțe pământii
15,2%
25,6%
Culori pastelate
10,9%
17,9%
Nuanțe închise
8,7%
12,8%
Monocrom
8,7%
2,6%
Vibrant și intens
2,2%
5,1%
Culori metalice
2,2%
2,6%
Natură
2,2%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
40,0%
13,6%
Echilibrat
30,0%
50,0%
Vibrant
30,0%
36,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
22,0%
2,3%
Nuanțe blânde
14,0%
29,5%
Echilibrat
2,0%
0,0%
Contrast accentuat
18,0%
20,4%
Contrast maxim
44,0%
47,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
44,0%
50,0%
Paletă de culori delicate mixate
14,0%
29,5%
Armonie echilibrată
6,0%
4,5%
Unitate cromatică puternică
16,0%
13,6%
Paletă unitară
20,0%
2,3%
Cum se compară canvaele preferate ale lui Frank Stella pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele detaliate
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Traducere în…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Composition (S/1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Maquette for the Mural in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lucrările lui Frank Stella sunt vizionate de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele detaliate
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.200
53,3%
telefoane mobile
2.500
41,7%
tablete
300
5,0%
Ce limbi sunt predominante în rândul cititorilor lui Frank Stella?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele detaliate
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
4.500
75,0%
Spaniolă
500
8,3%
Cehă
300
5,0%
Poloneză
300
5,0%
Rusă
200
3,3%
Italiană
100
1,7%
Portugheză
100
1,7%
Cum arată vizitele zilnice la Frank Stella și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele detaliate
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
200
Dum 27 Sep
800
Lun 28 Sep
600
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
600
Joi 1 Oct
400
Vin 2 Oct
300
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
200
Lun 5 Oct
900
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
600
Joi 8 Oct
200
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
100
Mie 14 Oct
500
Joi 15 Oct
300
Vin 16 Oct
600
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
200
Lun 19 Oct (previzualizare)
300
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
300
Joi 22 Oct (previzualizare)
200
Vin 23 Oct (previzualizare)
200
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
200
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Frank Stella: întrebările tale
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Frank Stella?
The Fountain: 900 vizualizări, adică 20% din totalul vizualizărilor lui Frank Stella. Lista de mai sus include rangurile până la 10.
Câte vizite primește Frank Stella?
6.000 în ultimele douăsprezece luni, împărțite între pagina artistului (3.300) și pânzele (2.700).
Vizitatorii îl consultă pe Frank Stella de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele se împart în dispozitive de navigare (53%), telefoane mobile (42%) și tablete (5%); dispozitive de navigare conduc cu 53%.
Frank Stella este citit în mai multe limbi?
Da: Engleză (75%), Spaniolă (8%) și Cehă (5%). Engleză conduce cu 75%.
Vizitatorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Frank Stella?
Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 50% din vizitele pentru 30% din catalog.