Francesco Clemente Statistici privind audiența și popularitatea

1952

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Francesco Clemente de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Francesco Clemente: publicul pe scurt

În ultimele douăsprezece luni, cea mai vizualizată pictură a lui Francesco Clemente pe WahooArt.com a fost Untitled (203): 300 vizualizări, sau 14% din atenția acordată lucrărilor artistului. Urmează Pepper Tent și Conversion to Her. Artistul a atras în total 3.700 vizite: 1.800 pe pagina artistului și 1.900 pe paginile tablouarelor individuale. Interesul a scăzut cu 43% de la Aug 2026 la Sep 2026. Vârful de activitate a avut loc în Iul 2026, cu 2.200 vizite. Publicul vizualizează operele pe dispozitive de navigare (86%) și telefoane mobile (14%). Vizitatorii sunt atrași de Echilibru luminos (Luminanță): 36% din vizite, deși astfel de pânze reprezintă 20% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Francesco Clemente

Clasate în funcție de vizitele efectuate în ultimele doceize luni, acestea sunt cele 10 lucrări ale lui Francesco Clemente pe care colecționarii le deschid cel mai des pe WahooArt.com.

  1. Untitled (203) 1 Untitled (203) 300 vizualizări · 13,6%
  2. Pepper Tent 2 Pepper Tent 100 vizualizări · 4,5%
  3. Conversion to Her 3 Conversion to Her 100 vizualizări · 4,5%
  4. Untitled (866) 4 Untitled (866) 100 vizualizări · 4,5%
  5. Perseverance 5 Perseverance 100 vizualizări · 4,5%
  6. Untitled (459) 6 Untitled (459) 100 vizualizări · 4,5%
  7. Untitled (466) 7 Untitled (466) 100 vizualizări · 4,5%
  8. Untitled (673) 8 Untitled (673) 100 vizualizări · 4,5%
  9. Untitled (152) 9 Untitled (152) 100 vizualizări · 4,5%
  10. Hijo 10 Hijo 100 vizualizări · 4,5%

Câți oameni vizitează pagina lui Francesco Clemente în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vizualizați cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026300100
Iul 20268001.400
Aug 2026500200
Sep 2026200200

Ce nivel de atenție primesc picturile lui Francesco Clemente?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizitate picturi ale lui Francesco Clemente, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vizualizați cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Tandoori Satori Nr. 15000000000000
Pepper Tent00000000010000
Untitled (131)000000000000
Untitled (866)00000000010000
Untitled (975)00000000010000
Untitled (511)000000000000
Untitled (673)00000000010000
Untitled (266)000000000000
Untitled (839)000000000000
Olecc000000000000

Ce dispozitive folosesc admiratorii pentru a viziona lucrările lui Francesco Clemente?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vizualizați cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.20086,5%
telefoane mobile50013,5%

În ce limbi este citit Francesco Clemente?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vizualizați cifrele
LimbăViziteDistribuie
Rusă40066,7%
Italiană20033,3%

Câte vizite primește Francesco Clemente zilnic și ce se anticipează în continuare?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vizualizați cifrele
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct (previzualizare)500
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)400
Sâm 24 Oct (previzualizare)600
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)500
Sâm 31 Oct (previzualizare)800
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)600
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)600

Întrebări frecvente despre Francesco Clemente

Care sunt cele mai populare picturi pe pânză ale lui Francesco Clemente?

Untitled (203) ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor lui Francesco Clemente). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizionate opere.

Câți oameni vizualizează Francesco Clemente pe WahooArt.com?

În ultimele douăsprezece luni, Francesco Clemente a primit 3.700 vizite: 1.800 pe pagina artistului și 1.900 pe tablourile individuale.

Pe ce dispozitive vizualizează colecționarii lucrările lui Francesco Clemente?

Colecționarii îl vizualizează pe Francesco Clemente de pe dispozitive de navigare (86%) și telefoane mobile (14%); dispozitive de navigare reprezintă 86% din vizite.

Ce tip de pânză de Francesco Clemente preferă vizitatorii?

Aceștia preferă Echilibru luminos (Luminanță): 36% din vizite, față de 20% din catalog.