Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul Delvaux w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Paul Delvaux: krótko o odbiorcach
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Paul Delvaux w serwisie WahooArt.com było A SirenIn Full Moonlight: 4 800 wizyt, co stanowi 13% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Śpiąca Wenus i Nocny Ekspres. Artysta przyciągnął łącznie 29 100 wizyt: 6 300 na stronie artysty oraz 22 800 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie spadło o 12% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 17 000 wizyt. Odbiorcy czytają stronę w językach: francuski (50%), angielski (12%) i holenderski (9%). Kolekcjonerzy odwiedzają nas głównie z Belgia (75%), Korea Południowa (6%) i Austria (3%). Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (76%), telefony (21%) i tablety (4%). Odwiedzający skłaniają się ku Najciemniejszy (Jasność luminancji): stanowią one 53% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 24% katalogu artysty.
10 najczęściej oglądanych płócien artysty Paul Delvaux
Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Paul Delvaux, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.
Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Paul Delvaux?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Paź 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
700
Lip 2026
1 800
15 200
Sie 2026
600
5 400
Wrz 2026
3 800
1 500
Ile uwagi przyciągają płótna Paul Delvaux?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie płótna wybierają odwiedzający Paul Delvaux?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Eteryczny
66,7%
45,0%
Mistyczny
33,3%
43,9%
Dramatyczny
0,0%
7,2%
Romantyczny
0,0%
2,8%
Elegancja
0,0%
1,1%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Tajemniczy
81,8%
63,7%
Melancholijny
18,2%
35,2%
Refleksyjny
0,0%
1,1%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
24,0%
52,5%
Miękki cień
36,0%
23,9%
Delikatna luminancja
26,0%
16,9%
Jasna luminancja
6,0%
6,4%
Rozświetlony
8,0%
0,3%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
32,0%
49,9%
Subtelna kolorystyka
34,0%
23,6%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
28,0%
18,2%
Wyraźne nasycenie barw
6,0%
7,8%
Żywy kolor
0,0%
0,5%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy ziemi
53,3%
70,0%
Barwy neutralne
33,3%
17,1%
Ciemne tony
13,3%
12,9%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
46,0%
62,5%
Zrównoważony
44,0%
26,0%
Żywy i nasycony
10,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
4,0%
0,8%
Delikatny
6,0%
15,3%
Zrównoważony kontrast
8,0%
18,0%
Wyrazisty kontrast
12,0%
10,2%
Oświadczenie
70,0%
55,8%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
20,0%
33,5%
Subtelnie wymieszana paleta barw
12,0%
12,1%
Zrównoważona harmonia
22,0%
16,6%
Silna spójność kolorystyczna
26,0%
28,9%
Spójna paleta barw
20,0%
8,8%
Które płótna Paul Delvaux przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
Dzieło sztuki
Paź 2025
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Śpiąca Wenus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
Nocny Ekspres
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Śpiąca Wenus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Paul Delvaux?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
22 000
75,6%
telefony
6 000
20,6%
tablety
1 100
3,8%
W jakich językach czytany jest Paul Delvaux?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
Język
Odwiedziny
Udostępnij
francuski
2 900
50,0%
angielski
700
12,1%
holenderski
500
8,6%
koreański
400
6,9%
szwedzki
400
6,9%
hiszpański
300
5,2%
włoski
200
3,4%
rosyjski
200
3,4%
niemiecki
100
1,7%
portugalski
100
1,7%
Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Paul Delvaux i czego można spodziewać się w przyszłości?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
Dzień
Odwiedziny
Nd 27 Wrz
1 600
Pon 28 Wrz
1 500
Wt 29 Wrz
700
Śr 30 Wrz
900
Czw 1 Paź
100
Pt 2 Paź
500
So 3 Paź
300
Nd 4 Paź
900
Pon 5 Paź
400
Wt 6 Paź
100
Śr 7 Paź
300
Czw 8 Paź
400
Pt 9 Paź
400
So 10 Paź
700
Nd 11 Paź
1 100
Pon 12 Paź
700
Wt 13 Paź
3 900
Śr 14 Paź
1 200
Czw 15 Paź
600
Pt 16 Paź
500
So 17 Paź
200
Nd 18 Paź (prognoza)
2 000
Pon 19 Paź (prognoza)
1 400
Wt 20 Paź (prognoza)
2 600
Śr 21 Paź (prognoza)
1 300
Czw 22 Paź (prognoza)
600
Pt 23 Paź (prognoza)
800
So 24 Paź (prognoza)
700
Nd 25 Paź (prognoza)
2 200
Pon 26 Paź (prognoza)
1 600
Wt 27 Paź (prognoza)
2 800
Śr 28 Paź (prognoza)
1 400
Czw 29 Paź (prognoza)
700
Pt 30 Paź (prognoza)
800
So 31 Paź (prognoza)
700
Nd 1 Lis (prognoza)
2 300
Pon 2 Lis (prognoza)
1 700
Wt 3 Lis (prognoza)
3 100
Śr 4 Lis (prognoza)
1 600
Czw 5 Lis (prognoza)
700
Pt 6 Lis (prognoza)
900
So 7 Lis (prognoza)
800
Najczęściej zadawane pytania dotyczące Paul Delvaux
Które płótna autorstwa Paul Delvaux cieszą się największą popularnością?
A SirenIn Full Moonlight zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 4 800 odwiedzin (13% wszystkich wyświetleń Paul Delvaux). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.
Ilu użytkowników ogląda Paul Delvaux na WahooArt.com?
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Paul Delvaux odwiedziło 29 100 razy: 6 300 razy na stronie artysty oraz 22 800 razy na poszczególnych płótnach.
Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Paul Delvaux?
Kolekcjonerzy przeglądają profil Paul Delvaux na urządzeniach urządzenia (76%), telefony (21%) i tablety (4%); urządzenia urządzenia stanowią 76% wszystkich wizyt.
W jakich językach czytają o Paul Delvaux odwiedzający?
W językach: francuski (50%), angielski (12%) i holenderski (9%); liderem jest francuski z udziałem 50% odwiedzających.
Który rodzaj płótna Paul Delvaux preferują odwiedzający?
Preferują Najciemniejszy (Jasność luminancji): 53% wizyt, w porównaniu do 24% w katalogu.