Paul Delvaux Statystyki odbiorców i popularności

1897 – 1994

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Paul Delvaux w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Paul Delvaux: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Paul Delvaux w serwisie WahooArt.com było A SirenIn Full Moonlight: 4 800 wizyt, co stanowi 13% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Śpiąca Wenus i Nocny Ekspres. Artysta przyciągnął łącznie 29 100 wizyt: 6 300 na stronie artysty oraz 22 800 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie spadło o 12% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 17 000 wizyt. Odbiorcy czytają stronę w językach: francuski (50%), angielski (12%) i holenderski (9%). Kolekcjonerzy odwiedzają nas głównie z Belgia (75%), Korea Południowa (6%) i Austria (3%). Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (76%), telefony (21%) i tablety (4%). Odwiedzający skłaniają się ku Najciemniejszy (Jasność luminancji): stanowią one 53% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 24% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Paul Delvaux

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Paul Delvaux, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4 800 wizyt · 12,9%
  2. Śpiąca Wenus 2 Śpiąca Wenus, 1944 3 200 wizyt · 8,6%
  3. Nocny Ekspres 3 Nocny Ekspres, 1947 2 500 wizyt · 6,7%
  4. Śpiąca Wenus 4 Śpiąca Wenus, 1943 1 600 wizyt · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 wizyt · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 wizyt · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 wizyt · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 wizyt · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 wizyt · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 wizyt · 1,6%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Paul Delvaux?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100700
Lip 20261 80015 200
Sie 20266005 400
Wrz 20263 8001 500

Ile uwagi przyciągają płótna Paul Delvaux?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Paul Delvaux przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Śpiąca Wenus0000000001 40000
Nocny Ekspres0000000009004000
Śpiąca Wenus0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Paul Delvaux?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia22 00075,6%
telefony6 00020,6%
tablety1 1003,8%

W jakich językach czytany jest Paul Delvaux?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
francuski2 90050,0%
angielski70012,1%
holenderski5008,6%
koreański4006,9%
szwedzki4006,9%
hiszpański3005,2%
włoski2003,4%
rosyjski2003,4%
niemiecki1001,7%
portugalski1001,7%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Paul Delvaux i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Nd 27 Wrz1 600
Pon 28 Wrz1 500
Wt 29 Wrz700
Śr 30 Wrz900
Czw 1 Paź100
Pt 2 Paź500
So 3 Paź300
Nd 4 Paź900
Pon 5 Paź400
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź300
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź400
So 10 Paź700
Nd 11 Paź1 100
Pon 12 Paź700
Wt 13 Paź3 900
Śr 14 Paź1 200
Czw 15 Paź600
Pt 16 Paź500
So 17 Paź200
Nd 18 Paź (prognoza)2 000
Pon 19 Paź (prognoza)1 400
Wt 20 Paź (prognoza)2 600
Śr 21 Paź (prognoza)1 300
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)800
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)2 200
Pon 26 Paź (prognoza)1 600
Wt 27 Paź (prognoza)2 800
Śr 28 Paź (prognoza)1 400
Czw 29 Paź (prognoza)700
Pt 30 Paź (prognoza)800
So 31 Paź (prognoza)700
Nd 1 Lis (prognoza)2 300
Pon 2 Lis (prognoza)1 700
Wt 3 Lis (prognoza)3 100
Śr 4 Lis (prognoza)1 600
Czw 5 Lis (prognoza)700
Pt 6 Lis (prognoza)900
So 7 Lis (prognoza)800

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Paul Delvaux

Które płótna autorstwa Paul Delvaux cieszą się największą popularnością?

A SirenIn Full Moonlight zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 4 800 odwiedzin (13% wszystkich wyświetleń Paul Delvaux). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Paul Delvaux na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Paul Delvaux odwiedziło 29 100 razy: 6 300 razy na stronie artysty oraz 22 800 razy na poszczególnych płótnach.

Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Paul Delvaux?

Kolekcjonerzy przeglądają profil Paul Delvaux na urządzeniach urządzenia (76%), telefony (21%) i tablety (4%); urządzenia urządzenia stanowią 76% wszystkich wizyt.

W jakich językach czytają o Paul Delvaux odwiedzający?

W językach: francuski (50%), angielski (12%) i holenderski (9%); liderem jest francuski z udziałem 50% odwiedzających.

Który rodzaj płótna Paul Delvaux preferują odwiedzający?

Preferują Najciemniejszy (Jasność luminancji): 53% wizyt, w porównaniu do 24% w katalogu.