Nicolas de Staël Statystyki odbiorców i popularności

1914 – 1955

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Nicolas de Staël w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Nicolas de Staël: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Nicolas de Staël w serwisie WahooArt.com było Honfleur: 700 wizyt, co stanowi 39% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Composition i Landschaft. Artysta przyciągnął łącznie 2 300 wizyt: 600 na stronie artysty oraz 1 700 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie spadło o 67% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 1 000 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): stanowią one 89% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 50% katalogu artysty.

4 najczęściej oglądanych płócien artysty Nicolas de Staël

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 4 dzieł artysty Nicolas de Staël, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 wizyt · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 wizyt · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 wizyt · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 wizyt · 11,1%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Nicolas de Staël?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261000
Lip 2026400600
Sie 20260900
Wrz 2026100200

Ile uwagi przyciągają płótna Nicolas de Staël?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Nicolas de Staël przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

W jakich językach czytany jest Nicolas de Staël?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
francuski10050,0%
włoski10050,0%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Nicolas de Staël i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz100
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź100
So 3 Paź0
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź100
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Nicolas de Staël

Które płótna autorstwa Nicolas de Staël cieszą się największą popularnością?

Honfleur zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 700 odwiedzin (39% wszystkich wyświetleń Nicolas de Staël). Powyższa lista przedstawia 4 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Nicolas de Staël na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Nicolas de Staël odwiedziło 2 300 razy: 600 razy na stronie artysty oraz 1 700 razy na poszczególnych płótnach.

Który rodzaj płótna Nicolas de Staël preferują odwiedzający?

Preferują Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 89% wizyt, w porównaniu do 50% w katalogu.