Lam Qua Statystyki odbiorców i popularności

1801 – 1860

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lam Qua w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lam Qua: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Lam Qua w serwisie WahooArt.com było Case No.3790: 200 wizyt, co stanowi 17% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong i Portrait of Keying (Qiying). Artysta przyciągnął łącznie 1 400 wizyt: 500 na stronie artysty oraz 900 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 100% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 600 wizyt. Odwiedzający skłaniają się ku Oświadczenie (Kontrast): stanowią one 25% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 7% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Lam Qua

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Lam Qua, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 wizyt · 16,7%
  2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 wizyt · 16,7%
  3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 wizyt · 8,3%
  4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 wizyt · 8,3%
  5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 wizyt · 8,3%
  6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 wizyt · 8,3%
  7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 wizyt · 8,3%
  8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 wizyt · 8,3%
  9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 wizyt · 8,3%
  10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 wizyt · 8,3%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Lam Qua?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026200400
Sie 2026300200
Wrz 20260100
Paź 20260200

Ile uwagi przyciągają płótna Lam Qua?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Lam Qua przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiLis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026Paź 2026
Case No.379000000000000200
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000001000
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000100000
Case No.5331000000000000

W jakich językach czytany jest Lam Qua?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Lam Qua i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź100
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź0
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź0
Czw 29 Paź0
Pt 30 Paź100
So 31 Paź0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)100
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)100
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)100
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)100
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)0
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)100
Śr 18 Lis (prognoza)0
Czw 19 Lis (prognoza)0
Pt 20 Lis (prognoza)100
So 21 Lis (prognoza)0

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lam Qua

Które płótna autorstwa Lam Qua cieszą się największą popularnością?

Case No.3790 zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 200 odwiedzin (17% wszystkich wyświetleń Lam Qua). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Lam Qua na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Lam Qua odwiedziło 1 400 razy: 500 razy na stronie artysty oraz 900 razy na poszczególnych płótnach.

Który rodzaj płótna Lam Qua preferują odwiedzający?

Preferują Oświadczenie (Kontrast): 25% wizyt, w porównaniu do 7% w katalogu.