Jean-Antoine Watteau Kto ogląda i jakie dzieła

1684 – 1721

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Antoine Watteau w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean-Antoine Watteau: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Jean-Antoine Watteau w serwisie WahooArt.com to Żałobny Żyd, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 49 500 razy, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: Pierrot, formerly known as Gilles i Wyprawa na Cytherę. Łącznie 169 500 wizyt: 23 000 na stronie artysty oraz 146 500 w odniesieniu do dzieł. Uwaga spadła o 45% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 94 100 odwiedzin. angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%) to główne języki odwiedzających. Odwiedzający przeglądają treści na urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%). Odwiedzający preferują Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 26%.

10 dzieł Jean-Antoine Watteau, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Jean-Antoine Watteau.

  1. Żałobny Żyd 1 Żałobny Żyd, 1719 49 500 wizyt · 32,1%
  2. Pierrot, formerly known as Gilles 2 Pierrot, formerly known as Gilles 15 000 wizyt · 9,7%
  3. Wyprawa na Cytherę 3 Wyprawa na Cytherę, 1717 9 500 wizyt · 6,2%
  4. Embarkation for Cythera 4 Embarkation for Cythera, 1719 2 900 wizyt · 1,9%
  5. Partia Pięciu 5 Partia Pięciu, 1713 1 900 wizyt · 1,2%
  6. The Judgment of Paris 6 The Judgment of Paris, 1718 1 800 wizyt · 1,2%
  7. "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę 7 "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę, 1717 1 400 wizyt · 0,9%
  8. Fêtes Vénitiennes 8 Fêtes Vénitiennes, 1718 1 300 wizyt · 0,8%
  9. Portret z Żołnierzy 9 Portret z Żołnierzy, 1710 1 300 wizyt · 0,8%
  10. The Music Lesson 10 The Music Lesson, 1719 1 300 wizyt · 0,8%

Kiedy fani odwiedzają stronę Jean-Antoine Watteau?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261002 600
Lip 20267 90086 200
Sie 20265 30041 500
Wrz 20269 70016 200

Kiedy oglądane są dzieła artysty Jean-Antoine Watteau?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Jean-Antoine Watteau miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Żałobny Żyd0000000010017 20026 8004 700
Wyprawa na Cytherę0000000004 1002 3001 900
Pielgrzymowanie na Cythernę000000000700100200
Tytuł w języku szwedzkim: K…000000000200500100
Wiejski taniec000000000500100300
Meeting in the Open Air000000001005000300
Komedia italijczyków0000000003001000
Pilgrimage to Cythera000000001006002000
Fêtes Vénitiennes0000000000100600
Pierrot Content000000000400300400

Jaki jest podział odbiorców Jean-Antoine Watteau ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia93 10054,9%
telefony64 00037,8%
tablety12 4007,3%

W jakich językach posługują się wielbiciele Jean-Antoine Watteau?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski4 20034,7%
koreański1 40011,6%
bułgarski1 0008,3%
rosyjski8006,6%
włoski6005,0%
portugalski6005,0%
słowacki5004,1%
arabski4003,3%
hiszpański4003,3%
fiński4003,3%

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Jean-Antoine Watteau i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz700
Śr 23 Wrz500
Czw 24 Wrz700
Pt 25 Wrz600
So 26 Wrz1 100
Nd 27 Wrz1 900
Pon 28 Wrz2 000
Wt 29 Wrz1 500
Śr 30 Wrz1 400
Czw 1 Paź2 800
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź1 500
Nd 4 Paź1 500
Pon 5 Paź1 400
Wt 6 Paź1 100
Śr 7 Paź1 000
Czw 8 Paź1 600
Pt 9 Paź2 100
So 10 Paź1 200
Nd 11 Paź1 500
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź (prognoza)1 300
Śr 14 Paź (prognoza)1 100
Czw 15 Paź (prognoza)2 000
Pt 16 Paź (prognoza)1 500
So 17 Paź (prognoza)1 500
Nd 18 Paź (prognoza)1 900
Pon 19 Paź (prognoza)1 900
Wt 20 Paź (prognoza)1 400
Śr 21 Paź (prognoza)1 200
Czw 22 Paź (prognoza)2 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 600
So 24 Paź (prognoza)1 600
Nd 25 Paź (prognoza)2 100
Pon 26 Paź (prognoza)2 100
Wt 27 Paź (prognoza)1 500
Śr 28 Paź (prognoza)1 300
Czw 29 Paź (prognoza)2 300
Pt 30 Paź (prognoza)1 700
So 31 Paź (prognoza)1 700
Nd 1 Lis (prognoza)2 200
Pon 2 Lis (prognoza)2 200

O co pytają odwiedzający Jean-Antoine Watteau

Które dzieła Jean-Antoine Watteau są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw Żałobny Żyd z 49 500 odwiedzinami, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Jean-Antoine Watteau w WahooArt.com?

169 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 23 000 na stronie artysty, 146 500 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele Jean-Antoine Watteau?

Użytkownicy korzystają z urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%); urządzenia stanowi 55% wszystkich wizyt.

W jakich językach posługują się wielbiciele Jean-Antoine Watteau?

angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%); angielski obejmuje 35% odwiedzających.

Które dzieła Jean-Antoine Watteau najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generują 61% wizyt w 26% katalogu.