Izaak Lewitan Statystyki odbiorców i popularności

1860 – 1900

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Izaak Lewitan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Izaak Lewitan: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Izaak Lewitan w serwisie WahooArt.com było Lake. Rus.: 800 wizyt, co stanowi 2% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim Lake. Spring. i A river. Artysta przyciągnął łącznie 33 100 wizyt: 4 000 na stronie artysty oraz 29 100 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 30% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 26 900 wizyt. Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%). Odwiedzający skłaniają się ku Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): stanowią one 56% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 40% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Izaak Lewitan

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Izaak Lewitan, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 wizyt · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 wizyt · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 wizyt · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 wizyt · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 wizyt · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 wizyt · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 wizyt · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 wizyt · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 wizyt · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 wizyt · 0,9%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Izaak Lewitan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261001 500
Lip 20262 50024 400
Sie 20264001 600
Wrz 20261 0001 600

Ile uwagi przyciągają płótna Izaak Lewitan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Izaak Lewitan przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Izaak Lewitan?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia31 60095,5%
telefony1 1003,3%
tablety4001,2%

W jakich językach czytany jest Izaak Lewitan?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski40036,4%
francuski20018,2%
węgierski20018,2%
hiszpański1009,1%
włoski1009,1%
Chinese1009,1%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Izaak Lewitan i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz100
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz100
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz400
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź400
Pt 2 Paź0
So 3 Paź100
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź100
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź100
Czw 8 Paź200
Pt 9 Paź200
So 10 Paź200
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź500
Śr 14 Paź100
Czw 15 Paź (prognoza)300
Pt 16 Paź (prognoza)100
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)100
Wt 20 Paź (prognoza)400
Śr 21 Paź (prognoza)100
Czw 22 Paź (prognoza)300
Pt 23 Paź (prognoza)100
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)300
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)400
Śr 28 Paź (prognoza)100
Czw 29 Paź (prognoza)300
Pt 30 Paź (prognoza)100
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)300
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)400
Śr 4 Lis (prognoza)100

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Izaak Lewitan

Które płótna autorstwa Izaak Lewitan cieszą się największą popularnością?

Lake. Rus. zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 800 odwiedzin (2% wszystkich wyświetleń Izaak Lewitan). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Izaak Lewitan na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Izaak Lewitan odwiedziło 33 100 razy: 4 000 razy na stronie artysty oraz 29 100 razy na poszczególnych płótnach.

Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Izaak Lewitan?

Kolekcjonerzy przeglądają profil Izaak Lewitan na urządzeniach urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%); urządzenia urządzenia stanowią 95% wszystkich wizyt.

Który rodzaj płótna Izaak Lewitan preferują odwiedzający?

Preferują Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 56% wizyt, w porównaniu do 40% w katalogu.