Gretchen Andrew Kto ogląda i jakie dzieła

1988

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gretchen Andrew w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Gretchen Andrew: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Gretchen Andrew w serwisie WahooArt.com to Map of the EU, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 100 razy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: Cover of Artforum i Mapa UE. Łącznie 400 wizyt: 200 na stronie artysty oraz 200 w odniesieniu do dzieł. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 400 odwiedzin. Odwiedzający preferują Rozświetlony (Jasność luminancji): 100% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 22%.

3 dzieł Gretchen Andrew, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Gretchen Andrew.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 wizyt · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 wizyt · 33,3%
  3. Mapa UE 3 Mapa UE, 2021 100 wizyt · 33,3%

Kiedy fani odwiedzają stronę Gretchen Andrew?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026200200
Sie 202600
Wrz 202600

Kiedy oglądane są dzieła artysty Gretchen Andrew?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Gretchen Andrew miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Mapa UE00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

W jakich językach posługują się wielbiciele Gretchen Andrew?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Gretchen Andrew i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź0
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0

O co pytają odwiedzający Gretchen Andrew

Które dzieła Gretchen Andrew są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw Map of the EU z 100 odwiedzinami, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 3 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Gretchen Andrew w WahooArt.com?

400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty, 200 w dziełach.

Które dzieła Gretchen Andrew najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Rozświetlony (Jasność luminancji) generują 100% wizyt w 22% katalogu.