Giorgio Vasari Statystyki odbiorców i popularności

1511 – 1574

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Giorgio Vasari w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Giorgio Vasari: krótko o odbiorcach

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym płótnem artysty Giorgio Vasari w serwisie WahooArt.com było Ostatnie Spowodowanie: 800 wizyt, co stanowi 8% uwagi poświęconej twórczości tego artysty. Następują po nim The Last Judgment (detail) i Perseus and Andromeda. Artysta przyciągnął łącznie 10 500 wizyt: 1 600 na stronie artysty oraz 8 900 na stronach poszczególnych płócien. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 114% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Szczyt popularności przypadł na Lip 2026, kiedy odnotowano 7 900 wizyt. Odbiorcy oglądają dzieła na urządzenia (89%) i telefony (11%). Odwiedzający skłaniają się ku Dramatyczny (Klimat): stanowią one 47% wszystkich wizyt, mimo że takie płótna stanowią jedynie 29% katalogu artysty.

10 najczęściej oglądanych płócien artysty Giorgio Vasari

Na podstawie liczby rzeczywistych odwiedzin z ostatnich dwunastu miesięcy, oto 10 dzieł artysty Giorgio Vasari, które kolekcjonerzy najczęściej otwierają w serwisie WahooArt.com.

  1. Ostatnie Spowodowanie 1 Ostatnie Spowodowanie, 1572 800 wizyt · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 wizyt · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 wizyt · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 wizyt · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 wizyt · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 wizyt · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 wizyt · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 wizyt · 3,8%
  9. Ostatnie Spowodowanie 9 Ostatnie Spowodowanie, 1572 300 wizyt · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 wizyt · 2,8%

Ile osób miesięcznie odwiedza stronę Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200200
Lip 20261 0006 900
Sie 2026200500
Wrz 20262001 300

Ile uwagi przyciągają płótna Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które płótna Giorgio Vasari przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Ostatnie Spowodowanie0000000005002000
Ostatnie Spowodowanie0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele, aby oglądać Giorgio Vasari?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia9 30088,6%
telefony1 20011,4%

W jakich językach czytany jest Giorgio Vasari?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
arabski10025,0%
niemiecki10025,0%
angielski10025,0%
hiszpański10025,0%

Ile codziennie odwiedzin otrzymuje Giorgio Vasari i czego można spodziewać się w przyszłości?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz300
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź100
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź400
Czw 8 Paź300
Pt 9 Paź400
So 10 Paź100
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź300
Wt 13 Paź800
Śr 14 Paź600
Czw 15 Paź400
Pt 16 Paź100
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)600
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)500
Pt 23 Paź (prognoza)300
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)800
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)800
Śr 28 Paź (prognoza)700
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)900
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)900
Śr 4 Lis (prognoza)800
Czw 5 Lis (prognoza)600
Pt 6 Lis (prognoza)400

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Giorgio Vasari

Które płótna autorstwa Giorgio Vasari cieszą się największą popularnością?

Ostatnie Spowodowanie zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 800 odwiedzin (8% wszystkich wyświetleń Giorgio Vasari). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

Ilu użytkowników ogląda Giorgio Vasari na WahooArt.com?

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy profil Giorgio Vasari odwiedziło 10 500 razy: 1 600 razy na stronie artysty oraz 8 900 razy na poszczególnych płótnach.

Na jakich urządzeniach kolekcjonerzy oglądają Giorgio Vasari?

Kolekcjonerzy przeglądają profil Giorgio Vasari na urządzeniach urządzenia (89%) i telefony (11%); urządzenia urządzenia stanowią 89% wszystkich wizyt.

Który rodzaj płótna Giorgio Vasari preferują odwiedzający?

Preferują Dramatyczny (Klimat): 47% wizyt, w porównaniu do 29% w katalogu.