Ernst Ludwig Kirchner Kto ogląda i jakie dzieła

1880 – 1938

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ernst Ludwig Kirchner w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Ernst Ludwig Kirchner: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Ernst Ludwig Kirchner w serwisie WahooArt.com to Pięć kobiet na ulicy, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 4 400 razy, co stanowi 4% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: Kobiety na ulicy i Street, Berlin. Łącznie 120 200 wizyt: 5 400 na stronie artysty oraz 114 800 w odniesieniu do dzieł. Zainteresowanie rośnie o 99% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 81 300 odwiedzin. portugalski (25%), angielski (12%) i hiszpański (10%) to główne języki odwiedzających. Odwiedzający przeglądają treści na urządzenia (84%), telefony (13%) i tablety (2%). Odwiedzający preferują Ciemne tony (Paleta kolorów): 51% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 28%.

10 dzieł Ernst Ludwig Kirchner, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Ernst Ludwig Kirchner.

  1. Pięć kobiet na ulicy 1 Pięć kobiet na ulicy, 1914 4 400 wizyt · 3,6%
  2. Kobiety na ulicy 2 Kobiety na ulicy 3 700 wizyt · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2 600 wizyt · 2,1%
  4. Judżet Parys 4 Judżet Parys 2 300 wizyt · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2 200 wizyt · 1,8%
  6. Portret Hansa Frisch 6 Portret Hansa Frisch, 1917 2 100 wizyt · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1 900 wizyt · 1,5%
  8. Scena uliczna Berlina 8 Scena uliczna Berlina, 1914 1 800 wizyt · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1 500 wizyt · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1 500 wizyt · 1,2%

Kiedy fani odwiedzają stronę Ernst Ludwig Kirchner?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20263003 900
Lip 20261 40079 900
Sie 20261 40010 200
Wrz 20262 30020 800

Kiedy oglądane są dzieła artysty Ernst Ludwig Kirchner?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Ernst Ludwig Kirchner miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Judżet Parys0000000001 000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Wieża Czerwona w Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Rhätische Bahn, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Jaki jest podział odbiorców Ernst Ludwig Kirchner ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia101 50084,4%
telefony15 70013,1%
tablety3 0002,5%

W jakich językach posługują się wielbiciele Ernst Ludwig Kirchner?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
portugalski1 30025,5%
angielski60011,8%
hiszpański5009,8%
włoski5009,8%
holenderski5009,8%
polski4007,8%
niemiecki3005,9%
francuski3005,9%
rosyjski2003,9%
Chinese2003,9%

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Ernst Ludwig Kirchner i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Pon 28 Wrz1 400
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz2 300
Czw 1 Paź1 400
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź900
Nd 4 Paź2 900
Pon 5 Paź1 000
Wt 6 Paź2 000
Śr 7 Paź3 000
Czw 8 Paź2 000
Pt 9 Paź1 400
So 10 Paź2 100
Nd 11 Paź1 800
Pon 12 Paź2 200
Wt 13 Paź2 900
Śr 14 Paź2 700
Czw 15 Paź1 900
Pt 16 Paź2 400
So 17 Paź1 600
Nd 18 Paź2 000
Pon 19 Paź (prognoza)2 000
Wt 20 Paź (prognoza)2 600
Śr 21 Paź (prognoza)3 600
Czw 22 Paź (prognoza)2 400
Pt 23 Paź (prognoza)2 200
So 24 Paź (prognoza)2 000
Nd 25 Paź (prognoza)3 000
Pon 26 Paź (prognoza)2 200
Wt 27 Paź (prognoza)2 800
Śr 28 Paź (prognoza)3 900
Czw 29 Paź (prognoza)2 600
Pt 30 Paź (prognoza)2 400
So 31 Paź (prognoza)2 200
Nd 1 Lis (prognoza)3 300
Pon 2 Lis (prognoza)2 400
Wt 3 Lis (prognoza)3 000
Śr 4 Lis (prognoza)4 200
Czw 5 Lis (prognoza)2 800
Pt 6 Lis (prognoza)2 600
So 7 Lis (prognoza)2 400
Nd 8 Lis (prognoza)3 500

O co pytają odwiedzający Ernst Ludwig Kirchner

Które dzieła Ernst Ludwig Kirchner są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw Pięć kobiet na ulicy z 4 400 odwiedzinami, co stanowi 4% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Ernst Ludwig Kirchner w WahooArt.com?

120 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 5 400 na stronie artysty, 114 800 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele Ernst Ludwig Kirchner?

Użytkownicy korzystają z urządzenia (84%), telefony (13%) i tablety (2%); urządzenia stanowi 84% wszystkich wizyt.

W jakich językach posługują się wielbiciele Ernst Ludwig Kirchner?

portugalski (25%), angielski (12%) i hiszpański (10%); portugalski obejmuje 25% odwiedzających.

Które dzieła Ernst Ludwig Kirchner najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Ciemne tony (Paleta kolorów) generują 51% wizyt w 28% katalogu.