Emil Nolde Kto ogląda i jakie dzieła

1867 – 1956

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Emil Nolde w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Emil Nolde: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Emil Nolde w serwisie WahooArt.com to Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie), które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 9 600 razy, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: Naśmiewanie się z Chrystusa i Masks. Łącznie 50 000 wizyt: 8 700 na stronie artysty oraz 41 300 w odniesieniu do dzieł. Zainteresowanie rośnie o 56% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 26 300 odwiedzin. angielski (34%), włoski (10%) i polski (10%) to główne języki odwiedzających. Oto główne kraje, z których pochodzą odwiedzający: Stany Zjednoczone Ameryki (20%), Polska (12%) i Włochy (11%) Odwiedzający przeglądają treści na urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%). Odwiedzający preferują Wyraźne nasycenie barw (Nasycenie kolorów): 66% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 28%.

10 dzieł Emil Nolde, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Emil Nolde.

  1. Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) 1 Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie), 1908 9 600 wizyt · 21,5%
  2. Naśmiewanie się z Chrystusa 2 Naśmiewanie się z Chrystusa, 1909 5 800 wizyt · 13,0%
  3. Masks 3 Masks, 1911 1 600 wizyt · 3,6%
  4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1 400 wizyt · 3,1%
  5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1 100 wizyt · 2,5%
  6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1 000 wizyt · 2,2%
  7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 wizyt · 1,6%
  8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 wizyt · 1,6%
  9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 wizyt · 1,6%
  10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 wizyt · 1,1%

Kiedy fani odwiedzają stronę Emil Nolde?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100600
Lip 20262 30024 000
Sie 20267008 300
Wrz 20265 6008 400

Kiedy oglądane są dzieła artysty Emil Nolde?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Emil Nolde miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Sunset000000000000
Sea with Red Sky0000000000100100
Couple on the beach000000000000
Masks00000000100500100600
Christ among the Children000000000100100500
The Great Gardener00000000020000
Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
Marshy Landscape under the…0000000001001000
Animal and Figures000000000000
Anna Wieds Garden000000000200100300

Jaki jest podział odbiorców Emil Nolde ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia33 20066,4%
telefony14 70029,4%
tablety2 1004,2%

W jakich językach posługują się wielbiciele Emil Nolde?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski3 00033,7%
włoski90010,1%
polski90010,1%
Norwegian7007,9%
francuski5005,6%
niemiecki4004,5%
gruziński3003,4%
koreański3003,4%
holenderski3003,4%
czeski2002,2%

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Emil Nolde i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Wt 6 Paź2 500
Śr 7 Paź1 600
Czw 8 Paź900
Pt 9 Paź1 200
So 10 Paź900
Nd 11 Paź1 300
Pon 12 Paź900
Wt 13 Paź2 300
Śr 14 Paź1 600
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź700
So 17 Paź400
Nd 18 Paź500
Pon 19 Paź1 400
Wt 20 Paź1 500
Śr 21 Paź1 000
Czw 22 Paź1 400
Pt 23 Paź1 000
So 24 Paź1 500
Nd 25 Paź2 500
Pon 26 Paź300
Wt 27 Paź (prognoza)2 200
Śr 28 Paź (prognoza)1 500
Czw 29 Paź (prognoza)1 100
Pt 30 Paź (prognoza)1 000
So 31 Paź (prognoza)1 000
Nd 1 Lis (prognoza)1 500
Pon 2 Lis (prognoza)900
Wt 3 Lis (prognoza)2 200
Śr 4 Lis (prognoza)1 500
Czw 5 Lis (prognoza)1 000
Pt 6 Lis (prognoza)1 000
So 7 Lis (prognoza)1 000
Nd 8 Lis (prognoza)1 500
Pon 9 Lis (prognoza)900
Wt 10 Lis (prognoza)2 200
Śr 11 Lis (prognoza)1 500
Czw 12 Lis (prognoza)1 000
Pt 13 Lis (prognoza)1 000
So 14 Lis (prognoza)1 000
Nd 15 Lis (prognoza)1 500
Pon 16 Lis (prognoza)900

O co pytają odwiedzający Emil Nolde

Które dzieła Emil Nolde są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) z 9 600 odwiedzinami, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Emil Nolde w WahooArt.com?

50 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 8 700 na stronie artysty, 41 300 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele Emil Nolde?

Użytkownicy korzystają z urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%); urządzenia stanowi 66% wszystkich wizyt.

W jakich językach posługują się wielbiciele Emil Nolde?

angielski (34%), włoski (10%) i polski (10%); angielski obejmuje 34% odwiedzających.

Które dzieła Emil Nolde najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Wyraźne nasycenie barw (Nasycenie kolorów) generują 66% wizyt w 28% katalogu.