Adriaen Brouwer Kto ogląda i jakie dzieła

1605 – 1638

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Adriaen Brouwer w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Adriaen Brouwer: statystyki odwiedzin

Najbardziej podziwiane dzieło Adriaen Brouwer w serwisie WahooArt.com to Feeling, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwarte 500 razy, co stanowi 11% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca: The Smokers i In the Tavern. Łącznie 5 200 wizyt: 1 000 na stronie artysty oraz 4 200 w odniesieniu do dzieł. Zainteresowanie rośnie o 83% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Lip 2026 przyciągnął największą widownię: 3 500 odwiedzin. Odwiedzający przeglądają treści na urządzenia (90%) i telefony (10%). Odwiedzający preferują Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 32% ich wizyt, podczas gdy katalog obejmuje 17%.

10 dzieł Adriaen Brouwer, które najbardziej zachwycają odwiedzających

Każdy poniższy ranking odzwierciedla liczbę odwiedzin w serwisie WahooArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; numer 1 to najbardziej odwiedzane dzieło artysty Adriaen Brouwer.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 wizyt · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 wizyt · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 wizyt · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 wizyt · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 wizyt · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 wizyt · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 wizyt · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 wizyt · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 wizyt · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 wizyt · 2,1%

Kiedy fani odwiedzają stronę Adriaen Brouwer?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20268002 700
Sie 20260600
Wrz 2026200900

Kiedy oglądane są dzieła artysty Adriaen Brouwer?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są ulubione dzieła Adriaen Brouwer miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Jaki jest podział odbiorców Adriaen Brouwer ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia4 70090,4%
telefony5009,6%

W jakich językach posługują się wielbiciele Adriaen Brouwer?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
czeski20066,7%
niemiecki10033,3%

Ile dziennie odwiedzin otrzymuje Adriaen Brouwer i co przyniesie przyszłość?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź100
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź100
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź100
Śr 14 Paź200
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź100
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)100
Pon 19 Paź (prognoza)100
Wt 20 Paź (prognoza)100
Śr 21 Paź (prognoza)300
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)100
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)100
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)100
Śr 28 Paź (prognoza)300
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)100
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)100
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)100
Śr 4 Lis (prognoza)300
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)100

O co pytają odwiedzający Adriaen Brouwer

Które dzieła Adriaen Brouwer są najczęściej otwierane przez odwiedzających?

Najpierw Feeling z 500 odwiedzinami, co stanowi 11% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Adriaen Brouwer w WahooArt.com?

5 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 000 na stronie artysty, 4 200 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzystają wielbiciele Adriaen Brouwer?

Użytkownicy korzystają z urządzenia (90%) i telefony (10%); urządzenia stanowi 90% wszystkich wizyt.

Które dzieła Adriaen Brouwer najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) generują 32% wizyt w 17% katalogu.