Walter Kershaw Popularitet og besøksstatistikk

1940

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walter Kershaw på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Walter Kershaw: nøkkeltall

Trafford Park Mural topper listen over verkene til Walter Kershaw: 900 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 47% av den totale oppmerksomheten. Ready Steady Go og Nude in a Polythene Interior følger. Walter Kershaw fikk 3000 besøk: 2300 på kunstnersiden, 700 på lerretene. Den mest besøkte måneden var Sep 2026 (2500 besøk). Enhetsfordeling for publikum: telefoner (43%), enheter (37%) og nettbrett (20%). Én preferanse er tydelig: Balansert mykhet (Fargemetning) står for 63% av besøkene, til tross for at den kun utgjør 33% av katalogen.

Walter Kershaw: de 6 mest åpne lerretene

Denne rangeringen teller antall besøk, ikke katalogscore: de 6 verkene til Walter Kershaw som har blitt mest konsultert på WahooArt.com de siste tolv månedene.

  1. Trafford Park Mural 1 Trafford Park Mural, 2009 900 visninger · 47.4%
  2. Ready Steady Go 2 Ready Steady Go 300 visninger · 15.8%
  3. Nude in a Polythene Interior 3 Nude in a Polythene Interior 300 visninger · 15.8%
  4. Highway Chile, M62 4 Highway Chile, M62 200 visninger · 10.5%
  5. Landscape with Windmills near Haarlem 5 Landscape with Windmills near Haarlem 100 visninger · 5.3%
  6. Scrum Half and Prop Forward 6 Scrum Half and Prop Forward 100 visninger · 5.3%

Hvordan utvikler interessen for Walter Kershaw seg måned for måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis de underliggende tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20260500
Aug 202600
Sep 20262300200

Hvordan blir de enkelte lerretene til Walter Kershaw sett totalt sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Walter Kershaw gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis de underliggende tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape with Windmills ne…000000000000
Ready Steady Go00000000020000
Highway Chile, M6200000000010000
Nude in a Polythene Interior000000000000
Scrum Half and Prop Forward00000000000100
Trafford Park Mural0000000002000100

Blir verkene til Walter Kershaw vist på mobil eller datamaskin?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis de underliggende tallene
EnhetBesøkningerDel
telefoner130043.3%
enheter110036.7%
nettbrett60020.0%

Hvilke språk dominerer blant leserne av Walter Kershaw?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis de underliggende tallene
SpråkBesøkningerDel
English900100.0%

Hvordan ser de daglige besøkene til Walter Kershaw ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis de underliggende tallene
DagBesøkninger
Wed 23 Sep0
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep100
Sat 26 Sep200
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep100
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct (prognose)0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0

Walter Kershaw: dine spørsmål

Hva er det mest viste lerretet av Walter Kershaw?

Trafford Park Mural: 900 besøk, eller 47% av visningene til Walter Kershaw. Listen ovenfor går ned til rangering 6.

Hvor mange besøk får Walter Kershaw?

3000 over tolv måneder, fordelt på kunstnersiden (2300) og lerretene (700).

Besøker Walter Kershaw besøkende via mobil eller datamaskin?

Besøkene er fordelt på telefoner (43%), enheter (37%) og nettbrett (20%); telefoner leder med 43%.

Foretrekker besøkende en bestemt type lerret av Walter Kershaw?

Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 63% av besøkene for 33% av katalogen.