Thomas Spinks Hvem som ser, og på hvilke verk

1847 – 1927

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Spinks på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Thomas Spinks: hva besøkene viser

Det mest beundrede verket av Thomas Spinks på WahooArt.com er The Path through the Woods, med 500 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 38% av alle visninger. Neste på listen: A Summer Day on the Conway og View in North Wales. Totalt 1200 besøk, 600 til kunstnerens side og 600 til verkene. Oct 2026 trakk det største publikummet: 600 besøk. Besøkende foretrekker Uttalelse (Kontrast): 92% av sine besøk, mens katalogen har 67%.

De 5 verkene til Thomas Spinks som besøkende beundrer mest

Hver rangering nedenfor gjenspeiler antall besøk på WahooArt.com de siste tolv månedene; nummer 1 er det mest besøkte verket av Thomas Spinks.

  1. The Path through the Woods 1 The Path through the Woods 500 visninger · 38.5%
  2. A Summer Day on the Conway 2 A Summer Day on the Conway, 1906 400 visninger · 30.8%
  3. View in North Wales 3 View in North Wales, 1900 200 visninger · 15.4%
  4. An Old Bridge, Capel Curig 4 An Old Bridge, Capel Curig, 1887 100 visninger · 7.7%
  5. Glen Drochart, Perthshire 5 Glen Drochart, Perthshire, 1873 100 visninger · 7.7%

Når besøker beundrere siden til Thomas Spinks?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 20260100
Sep 202600
Oct 2026400200

Når blir verkene til Thomas Spinks vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de favorittverkene til Thomas Spinks, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
A Summer Day on the Conway0000000010000100
Glen Drochart, Perthshire00000000010000
An Old Bridge, Capel Curig00000000100000
Reminiscent of the Past000000000000
View in North Wales00000000100000
The Path through the Woods00000000000100

Hvilke språk snakker beundrerne til Thomas Spinks?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Data i en tabell
SpråkBesøkningerDel
English200100.0%

Hvor mange besøk per dag får Thomas Spinks, og hva vil skje videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct100
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct100
Fri 30 Oct0
Sat 31 Oct0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)100
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)100
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)100
Fri 20 Nov (prognose)0
Sat 21 Nov (prognose)0

Hva besøkende spør om angående Thomas Spinks

Hvilke verk av Thomas Spinks åpner de besøkende oftest?

The Path through the Woods først, med 500 visninger, som utgjør 38% av visningene. 5 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Thomas Spinks på WahooArt.com?

1200 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden, 600 til verkene.

Hvilke verk av Thomas Spinks treffer publikums smak best?

Verker beskrevet som Uttalelse (Kontrast) mottar 92% av besøkene for 67% av katalogen.