Sunil Das Statistikk for publikum og popularitet

1939 – 2015

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sunil Das på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Sunil Das: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Sunil Das på WahooArt.com Horse: 200 visninger, eller 33% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Untitled og Bull Fight. Kunstneren har totalt 1000 besøk: 600 til kunstnersiden og 400 til sidene for individuelle lerreter. Toppen kom i Oct 2026, med 500 besøk. Besøkende søker mot Inspirerende og visjonær (Stemning): 67% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 33% av kunstnerens katalog.

De 4 mest viste lerretene av Sunil Das

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 4 verkene av Sunil Das som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Horse 1 Horse 200 visninger · 33.3%
  2. Untitled 2 Untitled 200 visninger · 33.3%
  3. Bull Fight 3 Bull Fight, 1952 100 visninger · 16.7%
  4. Untitled 4 Untitled 100 visninger · 16.7%

Hvor mange besøker siden til Sunil Das hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20261000
Jul 20260300
Aug 20260100
Sep 202600
Oct 20265000

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Sunil Das?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Sunil Das får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Bull Fight000000000000
Horse00000000010000
In Exile000000000000
Untitled00000000100000
Horse000000000000
Untitled00000000200000

På hvilke språk leses Sunil Das?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
English500100.0%

Hvor mange besøk får Sunil Das daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct100
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct100
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct100
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct0
Fri 30 Oct0
Sat 31 Oct0
Sun 1 Nov0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)0
Fri 20 Nov (prognose)0
Sat 21 Nov (prognose)0
Sun 22 Nov (prognose)0

Ofte stilte spørsmål om Sunil Das

Hvilke lerreter av Sunil Das er de mest populære?

Horse rangerer som nummer én med 200 visninger (33% av alle visninger for Sunil Das). Rangeringen ovenfor viser de 4 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Sunil Das på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Sunil Das fått 1000 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 400 på individuelle lerreter.

Hvilken type lerret av Sunil Das foretrekker besøkende?

De foretrekker Inspirerende og visjonær (Stemning): 67% av besøkene, mot 33% av katalogen.