Stuart Davis Popularitet og besøksstatistikk

1892 – 1964

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stuart Davis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Stuart Davis: nøkkeltall

Visa 1 topper listen over verkene til Stuart Davis: 300 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av den totale oppmerksomheten. Garage No. 1 og Study for ''Blips and Ifs'' følger. Stuart Davis fikk 5400 besøk: 1100 på kunstnersiden, 4300 på lerretene. Kurven sank: 43% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den mest besøkte måneden var Jul 2026 (4100 besøk). Enhetsfordeling for publikum: enheter (83%) og telefoner (17%). Én preferanse er tydelig: Jordnær (Fargepalett) står for 32% av besøkene, til tross for at den kun utgjør 17% av katalogen.

Stuart Davis: de 10 mest åpne lerretene

Denne rangeringen teller antall besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene til Stuart Davis som har blitt mest konsultert på WahooArt.com de siste tolv månedene.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 visninger · 6.4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 visninger · 4.3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 visninger · 4.3%
  4. Odol 4 Odol 100 visninger · 2.1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 visninger · 2.1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 visninger · 2.1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 visninger · 2.1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 visninger · 2.1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 visninger · 2.1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 visninger · 2.1%

Hvordan utvikler interessen for Stuart Davis seg måned for måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis de underliggende tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260200
Jul 20265003600
Aug 2026200500
Sep 20264000

Hvordan blir de enkelte lerretene til Stuart Davis sett totalt sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til Stuart Davis gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis de underliggende tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
Boats, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Blue Café000000000000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000

Blir verkene til Stuart Davis vist på mobil eller datamaskin?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis de underliggende tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter450083.3%
telefoner90016.7%

Hvilke språk dominerer blant leserne av Stuart Davis?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis de underliggende tallene
SpråkBesøkningerDel
English300100.0%

Hvordan ser de daglige besøkene til Stuart Davis ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis de underliggende tallene
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep100
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep100
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct100
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct100
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct200
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct200
Fri 16 Oct200
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)100
Mon 19 Oct (prognose)100
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)100
Thu 22 Oct (prognose)100
Fri 23 Oct (prognose)300
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)100
Mon 26 Oct (prognose)100
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)100
Thu 29 Oct (prognose)100
Fri 30 Oct (prognose)300
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)100
Mon 2 Nov (prognose)100
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)100
Thu 5 Nov (prognose)100
Fri 6 Nov (prognose)300

Stuart Davis: dine spørsmål

Hva er det mest viste lerretet av Stuart Davis?

Visa 1: 300 besøk, eller 6% av visningene til Stuart Davis. Listen ovenfor går ned til rangering 10.

Hvor mange besøk får Stuart Davis?

5400 over tolv måneder, fordelt på kunstnersiden (1100) og lerretene (4300).

Besøker Stuart Davis besøkende via mobil eller datamaskin?

Besøkene er fordelt på enheter (83%) og telefoner (17%); enheter leder med 83%.

Foretrekker besøkende en bestemt type lerret av Stuart Davis?

Ja, Jordnær (Fargepalett): 32% av besøkene for 17% av katalogen.