Paul DelvauxStatistikk for publikum og popularitet
1897
–
1994
Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Delvaux på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Paul Delvaux: publikum i korte trekk
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Paul Delvaux på WahooArt.com A SirenIn Full Moonlight: 4800 visninger, eller 13% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Den sove Venus og Nattåtgång. Kunstneren har totalt 29100 besøk: 6300 til kunstnersiden og 22800 til sidene for individuelle lerreter. Interessen sank med 12% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 17000 besøk. Publikum leser nettstedet på French (51%), English (11%) og Dutch (9%). Samlere kommer hovedsakelig fra Belgium (77%), South Korea (6%) og Austria (3%). Publikum ser verkene på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%). Besøkende søker mot Jordnær (Fargepalett): 70% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 43% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste lerretene av Paul Delvaux
Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 10 verkene av Paul Delvaux som samlere åpner oftest på WahooArt.com.
Hvor mange besøker siden til Paul Delvaux hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
700
Jul 2026
1800
15200
Aug 2026
600
5400
Sep 2026
3800
1500
Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Paul Delvaux?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger de besøkende hos Paul Delvaux?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis statistikken
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Eterisk
40.0%
45.0%
Mystisk
40.0%
43.9%
Dramatisk intensitet
10.0%
7.2%
Drømmende og romantisk
0.0%
2.8%
Elegant
10.0%
1.1%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mysteriefylt
88.9%
63.7%
Melankolsk
11.1%
35.2%
Ettertenksomt
0.0%
1.1%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
28.0%
52.5%
Myk skygge
24.0%
23.9%
Mild lysstyrke
36.0%
16.9%
Lyssterk balanse
8.0%
6.4%
Lyssterk
4.0%
0.3%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
46.0%
49.9%
Subtile farger
30.0%
23.6%
Balansert mykhet
16.0%
18.2%
Tydelig fargepreg
8.0%
7.8%
Livlig farge
0.0%
0.5%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
42.9%
70.0%
Nøytrale toner
42.9%
17.1%
Mørke toner
14.3%
12.9%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
56.0%
62.5%
Balansert
30.0%
26.0%
Klar og intens
14.0%
11.5%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
4.0%
0.8%
Mild
4.0%
15.3%
Balansert
2.0%
18.0%
Sterk kontrast
16.0%
10.2%
Uttalelse
74.0%
55.8%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
28.0%
33.5%
Mykt sammensatt palett
16.0%
12.1%
Balansert harmoni
16.0%
16.6%
Sterk fargeharmoni
14.0%
28.9%
Samstemt palett
26.0%
8.8%
Hvilke lerreter av Paul Delvaux får flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis statistikken
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Den sove Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1400
0
0
Nattåtgång
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Den sovande Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke enheter bruker beundrere for å se Paul Delvaux?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
22000
75.6%
telefoner
6000
20.6%
nettbrett
1100
3.8%
På hvilke språk leses Paul Delvaux?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis statistikken
Språk
Besøkninger
Del
French
2900
50.9%
English
600
10.5%
Dutch
500
8.8%
Korean
400
7.0%
Swedish
400
7.0%
Spanish
300
5.3%
Italian
200
3.5%
Russian
200
3.5%
German
100
1.8%
Portuguese
100
1.8%
Hvor mange besøk får Paul Delvaux daglig, og hva er forventet utvikling?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis statistikken
Dag
Besøkninger
Sun 27 Sep
1600
Mon 28 Sep
1500
Tue 29 Sep
700
Wed 30 Sep
900
Thu 1 Oct
100
Fri 2 Oct
500
Sat 3 Oct
300
Sun 4 Oct
900
Mon 5 Oct
400
Tue 6 Oct
100
Wed 7 Oct
300
Thu 8 Oct
400
Fri 9 Oct
400
Sat 10 Oct
700
Sun 11 Oct
1100
Mon 12 Oct
700
Tue 13 Oct
3900
Wed 14 Oct
1200
Thu 15 Oct
600
Fri 16 Oct
500
Sat 17 Oct
200
Sun 18 Oct (prognose)
2000
Mon 19 Oct (prognose)
1400
Tue 20 Oct (prognose)
2600
Wed 21 Oct (prognose)
1300
Thu 22 Oct (prognose)
600
Fri 23 Oct (prognose)
800
Sat 24 Oct (prognose)
700
Sun 25 Oct (prognose)
2200
Mon 26 Oct (prognose)
1600
Tue 27 Oct (prognose)
2800
Wed 28 Oct (prognose)
1400
Thu 29 Oct (prognose)
700
Fri 30 Oct (prognose)
800
Sat 31 Oct (prognose)
700
Sun 1 Nov (prognose)
2300
Mon 2 Nov (prognose)
1700
Tue 3 Nov (prognose)
3100
Wed 4 Nov (prognose)
1600
Thu 5 Nov (prognose)
700
Fri 6 Nov (prognose)
900
Sat 7 Nov (prognose)
800
Ofte stilte spørsmål om Paul Delvaux
Hvilke lerreter av Paul Delvaux er de mest populære?
A SirenIn Full Moonlight rangerer som nummer én med 4800 visninger (13% av alle visninger for Paul Delvaux). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Paul Delvaux på WahooArt.com?
I løpet av de siste tolv månedene har Paul Delvaux fått 29100 besøk: 6300 på kunstnerprofilen og 22800 på individuelle lerreter.
På hvilke enheter ser samlere på Paul Delvaux?
Samlere ser på Paul Delvaux på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%); enheter utgjør 76% av besøkene.
På hvilke språk leser besøkende om Paul Delvaux?
På French (51%), English (11%) og Dutch (9%); French er den største med 51% av de besøkende.
Hvilken type lerret av Paul Delvaux foretrekker besøkende?
De foretrekker Jordnær (Fargepalett): 70% av besøkene, mot 43% av katalogen.