Otto MuellerStatistikk for publikum og popularitet
1874
–
1930
Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Otto Mueller på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Otto Mueller: publikum i korte trekk
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Otto Mueller på WahooArt.com Liebespaar: 1100 visninger, eller 23% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Two Nude Girls in a Sand Dune, One Sitting, One Lying og Three Nudes in the Forest. Kunstneren har totalt 7500 besøk: 3400 til kunstnersiden og 4100 til sidene for individuelle lerreter. Interessen øker: antall besøk har økt med 144% fra Sep 2026 til Oct 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 3800 besøk. Publikum ser verkene på enheter (61%), telefoner (36%) og nettbrett (3%). Besøkende søker mot Drømmende og romantisk (Stemning): 66% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 15% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste lerretene av Otto Mueller
Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 10 verkene av Otto Mueller som samlere åpner oftest på WahooArt.com.
Hvor mange besøker siden til Otto Mueller hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
1200
2600
Aug 2026
300
200
Sep 2026
700
200
Oct 2026
1200
1000
Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Otto Mueller?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger de besøkende hos Otto Mueller?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis statistikken
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Drømmende og romantisk
15.4%
65.5%
Seren
30.8%
27.6%
Jordnære toner
38.5%
3.5%
Dramatisk intensitet
15.4%
3.5%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Melankolsk
38.5%
69.0%
Fredfull
38.5%
27.6%
Rolig
7.7%
0.0%
Ettertenksomt
0.0%
3.5%
Romantisk og varm
7.7%
0.0%
Alvorstung
7.7%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
10.0%
25.0%
Myk skygge
18.0%
10.4%
Mild lysstyrke
60.0%
52.1%
Lyssterk balanse
12.0%
10.4%
Lyssterk
0.0%
2.1%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
30.0%
20.8%
Subtile farger
52.0%
22.9%
Balansert mykhet
16.0%
54.2%
Tydelig fargepreg
2.0%
2.1%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
64.3%
69.2%
Nøytrale toner
33.3%
17.9%
Mørke toner
2.4%
12.8%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
18.0%
10.4%
Balansert
74.0%
58.3%
Klar og intens
8.0%
31.2%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
24.0%
18.8%
Mild
44.0%
27.1%
Balansert
20.0%
25.0%
Sterk kontrast
10.0%
25.0%
Uttalelse
2.0%
4.2%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
22.0%
12.5%
Mykt sammensatt palett
24.0%
16.7%
Balansert harmoni
16.0%
27.1%
Sterk fargeharmoni
32.0%
25.0%
Samstemt palett
6.0%
18.8%
Hvilke lerreter av Otto Mueller får flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis statistikken
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Large bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two bathing girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Nudes in the Thicket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Sisters (Russian Pair o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Nudes Before a Mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liebespaar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Girls in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke enheter bruker beundrere for å se Otto Mueller?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
4600
61.3%
telefoner
2700
36.0%
nettbrett
200
2.7%
På hvilke språk leses Otto Mueller?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis statistikken
Språk
Besøkninger
Del
German
300
21.4%
French
300
21.4%
Spanish
200
14.3%
Danish
100
7.1%
English
100
7.1%
Finnish
100
7.1%
Korean
100
7.1%
Polish
100
7.1%
Russian
100
7.1%
Hvor mange besøk får Otto Mueller daglig, og hva er forventet utvikling?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis statistikken
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
100
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
100
Fri 23 Oct
300
Sat 24 Oct
100
Sun 25 Oct
200
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
100
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
400
Fri 30 Oct
300
Sat 31 Oct
100
Sun 1 Nov
200
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
100
Thu 5 Nov
100
Fri 6 Nov
200
Sat 7 Nov (prognose)
100
Sun 8 Nov (prognose)
100
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
100
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
200
Fri 13 Nov (prognose)
300
Sat 14 Nov (prognose)
100
Sun 15 Nov (prognose)
100
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
100
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
200
Fri 20 Nov (prognose)
300
Sat 21 Nov (prognose)
100
Sun 22 Nov (prognose)
200
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
100
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
200
Fri 27 Nov (prognose)
300
Ofte stilte spørsmål om Otto Mueller
Hvilke lerreter av Otto Mueller er de mest populære?
Liebespaar rangerer som nummer én med 1100 visninger (23% av alle visninger for Otto Mueller). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Otto Mueller på WahooArt.com?
I løpet av de siste tolv månedene har Otto Mueller fått 7500 besøk: 3400 på kunstnerprofilen og 4100 på individuelle lerreter.
På hvilke enheter ser samlere på Otto Mueller?
Samlere ser på Otto Mueller på enheter (61%), telefoner (36%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 61% av besøkene.
Hvilken type lerret av Otto Mueller foretrekker besøkende?
De foretrekker Drømmende og romantisk (Stemning): 66% av besøkene, mot 15% av katalogen.