Noh, Suntag Hvem som ser, og på hvilke verk

1971

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Noh, Suntag på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Noh, Suntag: hva besøkene viser

Det mest beundrede verket av Noh, Suntag på WahooArt.com er Drought #CFF0116, med 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 40% av alle visninger. Neste på listen: Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP og Forgetting Machines #Yang Kyoon. Totalt 800 besøk, 300 til kunstnerens side og 500 til verkene. Jul 2026 trakk det største publikummet: 400 besøk. Besøkende foretrekker Lyssterk balanse (Lysstyrke): 60% av sine besøk, mens katalogen har 22%.

De 4 verkene til Noh, Suntag som besøkende beundrer mest

Hver rangering nedenfor gjenspeiler antall besøk på WahooArt.com de siste tolv månedene; nummer 1 er det mest besøkte verket av Noh, Suntag.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 visninger · 40.0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 visninger · 20.0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 visninger · 20.0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 visninger · 20.0%

Når besøker beundrere siden til Noh, Suntag?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sep 2026100100

Når blir verkene til Noh, Suntag vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de favorittverkene til Noh, Suntag, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Hvilke språk snakker beundrerne til Noh, Suntag?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøk per dag får Noh, Suntag, og hva vil skje videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0

Hva besøkende spør om angående Noh, Suntag

Hvilke verk av Noh, Suntag åpner de besøkende oftest?

Drought #CFF0116 først, med 200 visninger, som utgjør 40% av visningene. 4 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Noh, Suntag på WahooArt.com?

800 besøk de siste tolv månedene: 300 til kunstnersiden, 500 til verkene.

Hvilke verk av Noh, Suntag treffer publikums smak best?

Verker beskrevet som Lyssterk balanse (Lysstyrke) mottar 60% av besøkene for 22% av katalogen.