Nicolas Lancret Statistikk for publikum og popularitet

1689 – 1743

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Nicolas Lancret på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Nicolas Lancret: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Nicolas Lancret på WahooArt.com Spring: 1100 visninger, eller 10% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Lady and Gentleman with two Girls and a Servant og L'Innocence. Kunstneren har totalt 12600 besøk: 1700 til kunstnersiden og 10900 til sidene for individuelle lerreter. Interessen øker: antall besøk har økt med 57% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 8600 besøk. Publikum ser verkene på enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%). Besøkende søker mot Jordnær (Fargepalett): 89% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 59% av kunstnerens katalog.

De 10 mest viste lerretene av Nicolas Lancret

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 10 verkene av Nicolas Lancret som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 visninger · 9.7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 visninger · 7.1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 visninger · 4.4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 visninger · 3.5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 visninger · 3.5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 visninger · 3.5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 visninger · 3.5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 visninger · 2.7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 visninger · 2.7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 visninger · 2.7%

Hvor mange besøker siden til Nicolas Lancret hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sep 20266001600

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Nicolas Lancret?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Nicolas Lancret får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Hvilke enheter bruker beundrere for å se Nicolas Lancret?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
EnhetBesøkningerDel
enheter1030081.7%
telefoner180014.3%
nettbrett5004.0%

På hvilke språk leses Nicolas Lancret?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
Chinese70077.8%
English20022.2%

Hvor mange besøk får Nicolas Lancret daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep100
Tue 29 Sep200
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct100
Fri 2 Oct300
Sat 3 Oct100
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct100
Fri 9 Oct100
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct200
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct300
Wed 14 Oct500
Thu 15 Oct400
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct (prognose)100
Sun 18 Oct (prognose)100
Mon 19 Oct (prognose)200
Tue 20 Oct (prognose)400
Wed 21 Oct (prognose)400
Thu 22 Oct (prognose)400
Fri 23 Oct (prognose)400
Sat 24 Oct (prognose)100
Sun 25 Oct (prognose)200
Mon 26 Oct (prognose)200
Tue 27 Oct (prognose)500
Wed 28 Oct (prognose)400
Thu 29 Oct (prognose)500
Fri 30 Oct (prognose)400
Sat 31 Oct (prognose)100
Sun 1 Nov (prognose)200
Mon 2 Nov (prognose)300
Tue 3 Nov (prognose)600
Wed 4 Nov (prognose)500
Thu 5 Nov (prognose)600
Fri 6 Nov (prognose)500

Ofte stilte spørsmål om Nicolas Lancret

Hvilke lerreter av Nicolas Lancret er de mest populære?

Spring rangerer som nummer én med 1100 visninger (10% av alle visninger for Nicolas Lancret). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Nicolas Lancret på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Nicolas Lancret fått 12600 besøk: 1700 på kunstnerprofilen og 10900 på individuelle lerreter.

På hvilke enheter ser samlere på Nicolas Lancret?

Samlere ser på Nicolas Lancret på enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%); enheter utgjør 82% av besøkene.

Hvilken type lerret av Nicolas Lancret foretrekker besøkende?

De foretrekker Jordnær (Fargepalett): 89% av besøkene, mot 59% av katalogen.