Marc Chagall Statistikk for publikum og popularitet

1887 – 1985

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marc Chagall på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Marc Chagall: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Marc Chagall på WahooArt.com Jeg og landsbyen: 22100 visninger, eller 10% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Fødselsdag og Over Våren. Kunstneren har totalt 220200 besøk: 78500 til kunstnersiden og 141700 til sidene for individuelle lerreter. Interessen øker: antall besøk har økt med 47% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 137100 besøk. Publikum leser nettstedet på French (22%), English (13%) og Korean (11%). Samlere kommer hovedsakelig fra South Korea (17%), Italy (13%) og Georgia (6%). Publikum ser verkene på enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%). Besøkende søker mot Mild lysstyrke (Lysstyrke): 49% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 24% av kunstnerens katalog.

De 10 mest viste lerretene av Marc Chagall

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 10 verkene av Marc Chagall som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Jeg og landsbyen 1 Jeg og landsbyen, 1911 22100 visninger · 9.8%
  2. Fødselsdag 2 Fødselsdag, 1915 20000 visninger · 8.9%
  3. Over Våren 3 Over Våren, 1918 10100 visninger · 4.5%
  4. Den Grønne Violinisten 4 Den Grønne Violinisten, 1924 7700 visninger · 3.4%
  5. Konserten 5 Konserten, 1957 3300 visninger · 1.5%
  6. Adam and Eve expelled from Paradise 6 Adam and Eve expelled from Paradise, 1961 3100 visninger · 1.4%
  7. Fallet til Ikaros 7 Fallet til Ikaros, 1975 2400 visninger · 1.1%
  8. En Sommernattsdrøm 8 En Sommernattsdrøm, 1939 2400 visninger · 1.1%
  9. Liberation 9 Liberation, 1952 2200 visninger · 1.0%
  10. Dans mon pays 10 Dans mon pays 1900 visninger · 0.8%

Hvor mange besøker siden til Marc Chagall hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20262002000
Jul 202620500116600
Aug 20261590016900
Sep 2026419006200

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Marc Chagall?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Marc Chagall får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Jeg og landsbyen00000000090002900700
Fødselsdag000000000770031000
Over Våren0000000004700600200
Den Grønne Violinisten000000003004700300100
Falende Engel0000000007003000
Soldaten Drikker00000000040000
A red horse0000000000100200
Komposisjonsstudie til «Til…0000000006002000
Sirkuset0000000006002000
Konserten0000000005002001000

Hvilke enheter bruker beundrere for å se Marc Chagall?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
EnhetBesøkningerDel
enheter14010063.6%
telefoner7270033.0%
nettbrett74003.4%

På hvilke språk leses Marc Chagall?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
French1040022.2%
English630013.5%
Korean530011.3%
Italian46009.8%
Spanish39008.3%
German32006.8%
Russian27005.8%
Lithuanian21004.5%
Serbian9001.9%
Georgian8001.7%

Hvor mange besøk får Marc Chagall daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Sun 20 Sep7900
Mon 21 Sep5300
Tue 22 Sep5800
Wed 23 Sep4200
Thu 24 Sep3700
Fri 25 Sep4200
Sat 26 Sep5800
Sun 27 Sep5000
Mon 28 Sep7700
Tue 29 Sep5000
Wed 30 Sep3700
Thu 1 Oct5000
Fri 2 Oct4600
Sat 3 Oct3700
Sun 4 Oct7400
Mon 5 Oct8100
Tue 6 Oct6400
Wed 7 Oct8600
Thu 8 Oct6900
Fri 9 Oct5000
Sat 10 Oct5500
Sun 11 Oct (prognose)8900
Mon 12 Oct (prognose)9300
Tue 13 Oct (prognose)7600
Wed 14 Oct (prognose)7300
Thu 15 Oct (prognose)6900
Fri 16 Oct (prognose)6100
Sat 17 Oct (prognose)6600
Sun 18 Oct (prognose)9600
Mon 19 Oct (prognose)10000
Tue 20 Oct (prognose)8100
Wed 21 Oct (prognose)7800
Thu 22 Oct (prognose)7400
Fri 23 Oct (prognose)6500
Sat 24 Oct (prognose)7100
Sun 25 Oct (prognose)10200
Mon 26 Oct (prognose)10600
Tue 27 Oct (prognose)8600
Wed 28 Oct (prognose)8300
Thu 29 Oct (prognose)7800
Fri 30 Oct (prognose)6900
Sat 31 Oct (prognose)7500

Ofte stilte spørsmål om Marc Chagall

Hvilke lerreter av Marc Chagall er de mest populære?

Jeg og landsbyen rangerer som nummer én med 22100 visninger (10% av alle visninger for Marc Chagall). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Marc Chagall på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Marc Chagall fått 220200 besøk: 78500 på kunstnerprofilen og 141700 på individuelle lerreter.

På hvilke enheter ser samlere på Marc Chagall?

Samlere ser på Marc Chagall på enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 64% av besøkene.

På hvilke språk leser besøkende om Marc Chagall?

På French (22%), English (13%) og Korean (11%); French er den største med 22% av de besøkende.

Hvilken type lerret av Marc Chagall foretrekker besøkende?

De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 49% av besøkene, mot 24% av katalogen.