Hercules Segers Statistikk for publikum og popularitet

1589 – 1638

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hercules Segers på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Hercules Segers: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Hercules Segers på WahooArt.com Mountainous landscape: 300 visninger, eller 30% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Rocky landscape og Mountain Valley with Fenced Fields. Kunstneren har totalt 1700 besøk: 700 til kunstnersiden og 1000 til sidene for individuelle lerreter. Interessen sank med 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 1200 besøk. Besøkende søker mot Jordnær (Fargepalett): 89% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 60% av kunstnerens katalog.

De 7 mest viste lerretene av Hercules Segers

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 7 verkene av Hercules Segers som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Mountainous landscape 1 Mountainous landscape 300 visninger · 30.0%
  2. Rocky landscape 2 Rocky landscape 200 visninger · 20.0%
  3. Mountain Valley with Fenced Fields 3 Mountain Valley with Fenced Fields, 1630 100 visninger · 10.0%
  4. View of Brussels from the North-East 4 View of Brussels from the North-East, 1625 100 visninger · 10.0%
  5. View of Rhenen 5 View of Rhenen, 1625 100 visninger · 10.0%
  6. Landscape with City on a River 6 Landscape with City on a River, 1627 100 visninger · 10.0%
  7. Landscape 7 Landscape, 1633 100 visninger · 10.0%

Hvor mange besøker siden til Hercules Segers hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20262000
Jul 2026300900
Aug 2026100100
Sep 20261000

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Hercules Segers?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Hercules Segers får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Mountain Valley with Fenced…000000000000
View of Rhenen00000000001000
The Great Tree000000000000
A Mountainous Landscape000000000000
Mountain valley000000000000
Rocky landscape00000000020000
A River Valley with a Group…000000000000
Landscape with City on a Ri…00000000010000
Two Trees000000000000
View of Brussels from the N…00000000010000

På hvilke språk leses Hercules Segers?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
French20066.7%
Polish10033.3%

Hvor mange besøk får Hercules Segers daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct100
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)100
Fri 23 Oct (prognose)100
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)200
Fri 30 Oct (prognose)200
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)200
Fri 6 Nov (prognose)200

Ofte stilte spørsmål om Hercules Segers

Hvilke lerreter av Hercules Segers er de mest populære?

Mountainous landscape rangerer som nummer én med 300 visninger (30% av alle visninger for Hercules Segers). Rangeringen ovenfor viser de 7 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Hercules Segers på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Hercules Segers fått 1700 besøk: 700 på kunstnerprofilen og 1000 på individuelle lerreter.

Hvilken type lerret av Hercules Segers foretrekker besøkende?

De foretrekker Jordnær (Fargepalett): 89% av besøkene, mot 60% av katalogen.