Gretchen Andrew Hvem som ser, og på hvilke verk

1988

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gretchen Andrew på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Gretchen Andrew: hva besøkene viser

Det mest beundrede verket av Gretchen Andrew på WahooArt.com er Map of the EU, med 100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 33% av alle visninger. Neste på listen: Cover of Artforum og Kart over EU. Totalt 400 besøk, 200 til kunstnerens side og 200 til verkene. Jul 2026 trakk det største publikummet: 400 besøk. Besøkende foretrekker Lyssterk (Lysstyrke): 100% av sine besøk, mens katalogen har 24%.

De 3 verkene til Gretchen Andrew som besøkende beundrer mest

Hver rangering nedenfor gjenspeiler antall besøk på WahooArt.com de siste tolv månedene; nummer 1 er det mest besøkte verket av Gretchen Andrew.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 visninger · 33.3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 visninger · 33.3%
  3. Kart over EU 3 Kart over EU, 2021 100 visninger · 33.3%

Når besøker beundrere siden til Gretchen Andrew?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026200200
Aug 202600
Sep 202600

Når blir verkene til Gretchen Andrew vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de favorittverkene til Gretchen Andrew, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Kart over EU00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Hvilke språk snakker beundrerne til Gretchen Andrew?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøk per dag får Gretchen Andrew, og hva vil skje videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0

Hva besøkende spør om angående Gretchen Andrew

Hvilke verk av Gretchen Andrew åpner de besøkende oftest?

Map of the EU først, med 100 visninger, som utgjør 33% av visningene. 3 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Gretchen Andrew på WahooArt.com?

400 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnersiden, 200 til verkene.

Hvilke verk av Gretchen Andrew treffer publikums smak best?

Verker beskrevet som Lyssterk (Lysstyrke) mottar 100% av besøkene for 24% av katalogen.