Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Grão Vasco på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Grão Vasco: publikum i korte trekk
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Grão Vasco på WahooArt.com Adoration of the Magi: 800 visninger, eller 50% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Baptism of Christ og Calvary. Kunstneren har totalt 2200 besøk: 1200 til kunstnersiden og 1000 til sidene for individuelle lerreter. Interessen sank med 25% fra Sep 2026 til Oct 2026. Toppen kom i Sep 2026, med 800 besøk. Besøkende søker mot Balansert (Fargeintensitet): 62% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 18% av kunstnerens katalog.
De 5 mest viste lerretene av Grão Vasco
Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 5 verkene av Grão Vasco som samlere åpner oftest på WahooArt.com.
Hvor mange besøker siden til Grão Vasco hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sep 2026
300
500
Oct 2026
400
200
Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Grão Vasco?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger de besøkende hos Grão Vasco?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis statistikken
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
72.7%
76.9%
Elegant
4.5%
23.1%
Klassisk
9.1%
0.0%
Seren
9.1%
0.0%
Mystisk
4.5%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Sjelelig oppløftende
63.6%
84.6%
Melankolsk
13.6%
15.4%
Alvorstung
22.7%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
78.8%
87.5%
Myk skygge
21.2%
12.5%
Mild lysstyrke
0.0%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
39.4%
25.0%
Subtile farger
48.5%
25.0%
Balansert mykhet
12.1%
50.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
81.8%
37.5%
Balansert
18.2%
62.5%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
21.2%
0.0%
Mild
36.4%
25.0%
Balansert
15.2%
12.5%
Sterk kontrast
15.2%
50.0%
Uttalelse
12.1%
12.5%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
24.2%
0.0%
Mykt sammensatt palett
12.1%
0.0%
Balansert harmoni
15.2%
18.8%
Sterk fargeharmoni
48.5%
81.2%
Samstemt palett
0.0%
0.0%
Hvilke lerreter av Grão Vasco får flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis statistikken
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk leses Grão Vasco?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis statistikken
Språk
Besøkninger
Del
French
200
50.0%
English
100
25.0%
Portuguese
100
25.0%
Hvor mange besøk får Grão Vasco daglig, og hva er forventet utvikling?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis statistikken
Dag
Besøkninger
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
0
Fri 16 Oct
0
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
100
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
200
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
100
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
200
Tue 3 Nov (prognose)
100
Wed 4 Nov (prognose)
100
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
300
Tue 10 Nov (prognose)
100
Wed 11 Nov (prognose)
100
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
300
Tue 17 Nov (prognose)
200
Wed 18 Nov (prognose)
200
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Ofte stilte spørsmål om Grão Vasco
Hvilke lerreter av Grão Vasco er de mest populære?
Adoration of the Magi rangerer som nummer én med 800 visninger (50% av alle visninger for Grão Vasco). Rangeringen ovenfor viser de 5 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Grão Vasco på WahooArt.com?
I løpet av de siste tolv månedene har Grão Vasco fått 2200 besøk: 1200 på kunstnerprofilen og 1000 på individuelle lerreter.
Hvilken type lerret av Grão Vasco foretrekker besøkende?
De foretrekker Balansert (Fargeintensitet): 62% av besøkene, mot 18% av katalogen.