Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gillis Mostaert på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Gillis Mostaert: publikum i korte trekk
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Gillis Mostaert på WahooArt.com Scene of War and Fire: 300 visninger, eller 38% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Landscape with the Flight into Egypt og Netherlandish Household. Kunstneren har totalt 1200 besøk: 500 til kunstnersiden og 700 til sidene for individuelle lerreter. Toppen kom i Jul 2026, med 800 besøk. Besøkende søker mot Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 50% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 7% av kunstnerens katalog.
De 5 mest viste lerretene av Gillis Mostaert
Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 5 verkene av Gillis Mostaert som samlere åpner oftest på WahooArt.com.
Hvor mange besøker siden til Gillis Mostaert hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis statistikken
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
300
Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Gillis Mostaert?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type lerreter velger de besøkende hos Gillis Mostaert?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis statistikken
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
20.0%
50.0%
Seren
40.0%
33.3%
Harmonisk
20.0%
16.7%
Nostalgi preget
20.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
40.0%
50.0%
Alvorstung
40.0%
50.0%
Fredfull
20.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
50.0%
87.5%
Myk skygge
40.0%
0.0%
Mild lysstyrke
6.7%
12.5%
Lyssterk balanse
3.3%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
40.0%
50.0%
Subtile farger
36.7%
25.0%
Balansert mykhet
20.0%
25.0%
Tydelig fargepreg
3.3%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
88.9%
100.0%
Mørke toner
5.6%
0.0%
Nøytrale toner
5.6%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
60.0%
50.0%
Balansert
40.0%
50.0%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
13.3%
0.0%
Mild
26.7%
37.5%
Balansert
16.7%
50.0%
Sterk kontrast
23.3%
0.0%
Uttalelse
20.0%
12.5%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
13.3%
0.0%
Mykt sammensatt palett
6.7%
50.0%
Balansert harmoni
0.0%
0.0%
Sterk fargeharmoni
46.7%
37.5%
Samstemt palett
33.3%
12.5%
Hvilke lerreter av Gillis Mostaert får flest visninger, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis statistikken
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk leses Gillis Mostaert?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Gillis Mostaert daglig, og hva er forventet utvikling?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis statistikken
Dag
Besøkninger
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
200
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
0
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
0
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
300
Fri 16 Oct (prognose)
0
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
0
Tue 20 Oct (prognose)
0
Wed 21 Oct (prognose)
100
Thu 22 Oct (prognose)
200
Fri 23 Oct (prognose)
0
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
0
Tue 27 Oct (prognose)
0
Wed 28 Oct (prognose)
200
Thu 29 Oct (prognose)
200
Fri 30 Oct (prognose)
0
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
200
Thu 5 Nov (prognose)
200
Ofte stilte spørsmål om Gillis Mostaert
Hvilke lerreter av Gillis Mostaert er de mest populære?
Scene of War and Fire rangerer som nummer én med 300 visninger (38% av alle visninger for Gillis Mostaert). Rangeringen ovenfor viser de 5 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Gillis Mostaert på WahooArt.com?
I løpet av de siste tolv månedene har Gillis Mostaert fått 1200 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 700 på individuelle lerreter.
Hvilken type lerret av Gillis Mostaert foretrekker besøkende?
De foretrekker Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 50% av besøkene, mot 7% av katalogen.