Chu Teh-Chun Statistikk for publikum og popularitet

1920 – 2014

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Chu Teh-Chun på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Chu Teh-Chun: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Chu Teh-Chun på WahooArt.com Plus loin: 700 visninger, eller 39% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Les brumes du passÉ og Résonance des Lumières A. Kunstneren har totalt 1700 besøk: 700 til kunstnersiden og 1000 til sidene for individuelle lerreter. Toppen kom i Jul 2026, med 1700 besøk. Besøkende søker mot Mørke toner (Fargepalett): 67% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 35% av kunstnerens katalog.

De 8 mest viste lerretene av Chu Teh-Chun

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 8 verkene av Chu Teh-Chun som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Plus loin 1 Plus loin 700 visninger · 38.9%
  2. Les brumes du passÉ 2 Les brumes du passÉ 500 visninger · 27.8%
  3. Résonance des Lumières A 3 Résonance des Lumières A 100 visninger · 5.6%
  4. Les Premiers Rayons 4 Les Premiers Rayons 100 visninger · 5.6%
  5. Rouge flottant 5 Rouge flottant 100 visninger · 5.6%
  6. ComplexitÉ hivernale 6 ComplexitÉ hivernale 100 visninger · 5.6%
  7. Composition (triptych) 7 Composition (triptych) 100 visninger · 5.6%
  8. Printemps Hivernal 8 Printemps Hivernal 100 visninger · 5.6%

Hvor mange besøker siden til Chu Teh-Chun hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20267001000
Aug 202600
Sep 202600

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Chu Teh-Chun?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Chu Teh-Chun får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Untitled000000000000
Plus loin00000000040000
Fond lumineux A000000000000
Optimisme000000000000
Rouge flottant00000000010000
Composition No. 170000000000000
L'ineffable No.2000000000000
Composition No. 297000000000000
Une obscure clartÉ 2000000000000
Résonance des Lumières A00000000010000

På hvilke språk leses Chu Teh-Chun?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
English10050.0%
French10050.0%

Hvor mange besøk får Chu Teh-Chun daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep100
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct100
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct300
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)200
Sat 17 Oct (prognose)100
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)100
Tue 20 Oct (prognose)100
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)200
Sat 24 Oct (prognose)100
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)100
Tue 27 Oct (prognose)100
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)200
Sat 31 Oct (prognose)100
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)100
Tue 3 Nov (prognose)100
Wed 4 Nov (prognose)0

Ofte stilte spørsmål om Chu Teh-Chun

Hvilke lerreter av Chu Teh-Chun er de mest populære?

Plus loin rangerer som nummer én med 700 visninger (39% av alle visninger for Chu Teh-Chun). Rangeringen ovenfor viser de 8 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Chu Teh-Chun på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Chu Teh-Chun fått 1700 besøk: 700 på kunstnerprofilen og 1000 på individuelle lerreter.

Hvilken type lerret av Chu Teh-Chun foretrekker besøkende?

De foretrekker Mørke toner (Fargepalett): 67% av besøkene, mot 35% av katalogen.