Beatrice Kreloff Hvem som ser, og på hvilke verk

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Beatrice Kreloff på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Beatrice Kreloff: hva besøkene viser

Det mest beundrede verket av Beatrice Kreloff på WahooArt.com er Figure 13, med 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 33% av alle visninger. Neste på listen: Figure 8 og Figure 17. Totalt 1000 besøk, 400 til kunstnerens side og 600 til verkene. Jul 2026 trakk det største publikummet: 900 besøk. Besøkende foretrekker Lyssterk (Lysstyrke): 33% av sine besøk, mens katalogen har 8%.

De 5 verkene til Beatrice Kreloff som besøkende beundrer mest

Hver rangering nedenfor gjenspeiler antall besøk på WahooArt.com de siste tolv månedene; nummer 1 er det mest besøkte verket av Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 visninger · 33.3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 visninger · 16.7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 visninger · 16.7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 visninger · 16.7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 visninger · 16.7%

Når besøker beundrere siden til Beatrice Kreloff?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sep 202600

Når blir verkene til Beatrice Kreloff vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de favorittverkene til Beatrice Kreloff, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Hvilke språk snakker beundrerne til Beatrice Kreloff?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøk per dag får Beatrice Kreloff, og hva vil skje videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0

Hva besøkende spør om angående Beatrice Kreloff

Hvilke verk av Beatrice Kreloff åpner de besøkende oftest?

Figure 13 først, med 200 visninger, som utgjør 33% av visningene. 5 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Beatrice Kreloff på WahooArt.com?

1000 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden, 600 til verkene.

Hvilke verk av Beatrice Kreloff treffer publikums smak best?

Verker beskrevet som Lyssterk (Lysstyrke) mottar 33% av besøkene for 8% av katalogen.