Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til André Derain på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
André Derain: nøkkeltall
Charing Cross Bridge, London topper listen over verkene til André Derain: 5700 besøk i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 16% av den totale oppmerksomheten. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) og Drying the Sails følger. André Derain fikk 40100 besøk: 7700 på kunstnersiden, 32400 på lerretene. Kurven stiger: 91% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Den mest besøkte måneden var Jul 2026 (19200 besøk). Publikums språk: English (41%), French (14%) og Serbian (6%). Publikums land: France (26%), United States of America (16%) og Storbritannia (8%). Enhetsfordeling for publikum: enheter (67%), telefoner (29%) og nettbrett (3%). Én preferanse er tydelig: Klar og intens (Fargeintensitet) står for 73% av besøkene, til tross for at den kun utgjør 26% av katalogen.
André Derain: de 10 mest åpne lerretene
Denne rangeringen teller antall besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene til André Derain som har blitt mest konsultert på WahooArt.com de siste tolv månedene.
Hvordan utvikler interessen for André Derain seg måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1500
17700
Aug 2026
1400
5500
Sep 2026
4800
8400
Hvordan blir de enkelte lerretene til André Derain sett totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva foretrekker besøkende hos André Derain i katalogen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende tallene
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Kraftfull
18.2%
53.4%
Seren
18.2%
14.2%
Harmonisk
27.3%
13.4%
Jordnære toner
0.0%
7.7%
Dramatisk intensitet
27.3%
3.2%
Drømmende og romantisk
0.0%
3.2%
Elegant
9.1%
2.4%
Klassisk
0.0%
1.2%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Energisk
18.2%
51.2%
Ettertenksomt
27.3%
14.8%
Fredfull
18.2%
10.4%
Rolig
9.1%
6.8%
Nostalgi preget av vemod
0.0%
7.2%
Melankolsk
0.0%
5.2%
Dramatisk
27.3%
1.2%
Lystig
0.0%
2.4%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
14.0%
9.0%
Myk skygge
36.0%
21.3%
Mild lysstyrke
24.0%
48.2%
Lyssterk balanse
10.0%
18.5%
Lyssterk
16.0%
3.1%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
26.0%
5.6%
Subtile farger
22.0%
10.1%
Balansert mykhet
30.0%
19.6%
Tydelig fargepreg
20.0%
43.7%
Livlig farge
2.0%
21.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørke toner
18.4%
53.0%
Jordnær
52.6%
30.2%
Nøytrale toner
23.7%
9.2%
Pastellfarger
5.3%
3.2%
Naturtoner
0.0%
2.5%
Varme toner
0.0%
1.4%
Monokrom
0.0%
0.4%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
26.0%
7.6%
Balansert
48.0%
19.6%
Klar og intens
26.0%
72.8%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
10.0%
3.1%
Mild
8.0%
15.1%
Balansert
14.0%
8.4%
Sterk kontrast
16.0%
27.5%
Uttalelse
52.0%
45.9%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
32.0%
56.6%
Mykt sammensatt palett
10.0%
14.3%
Balansert harmoni
10.0%
13.7%
Sterk fargeharmoni
32.0%
10.1%
Samstemt palett
16.0%
5.3%
Hvordan sammenlignes de favorittlerretene til André Derain gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende tallene
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Blir verkene til André Derain vist på mobil eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende tallene
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
27000
67.3%
telefoner
11800
29.4%
nettbrett
1300
3.2%
Hvilke språk dominerer blant leserne av André Derain?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
4400
40.7%
French
1500
13.9%
Serbian
600
5.6%
Spanish
500
4.6%
Dutch
500
4.6%
Russian
500
4.6%
Slovak
500
4.6%
Ukrainian
400
3.7%
Danish
300
2.8%
Chinese
300
2.8%
Hvordan ser de daglige besøkene til André Derain ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende tallene
Dag
Besøkninger
Sat 26 Sep
800
Sun 27 Sep
600
Mon 28 Sep
500
Tue 29 Sep
900
Wed 30 Sep
2100
Thu 1 Oct
1700
Fri 2 Oct
1100
Sat 3 Oct
600
Sun 4 Oct
1000
Mon 5 Oct
2000
Tue 6 Oct
1200
Wed 7 Oct
2300
Thu 8 Oct
700
Fri 9 Oct
1000
Sat 10 Oct
400
Sun 11 Oct
1400
Mon 12 Oct
800
Tue 13 Oct
1800
Wed 14 Oct
1000
Thu 15 Oct
800
Fri 16 Oct
1300
Sat 17 Oct (prognose)
600
Sun 18 Oct (prognose)
900
Mon 19 Oct (prognose)
1000
Tue 20 Oct (prognose)
1200
Wed 21 Oct (prognose)
1700
Thu 22 Oct (prognose)
1000
Fri 23 Oct (prognose)
1100
Sat 24 Oct (prognose)
600
Sun 25 Oct (prognose)
900
Mon 26 Oct (prognose)
1000
Tue 27 Oct (prognose)
1200
Wed 28 Oct (prognose)
1700
Thu 29 Oct (prognose)
1000
Fri 30 Oct (prognose)
1000
Sat 31 Oct (prognose)
500
Sun 1 Nov (prognose)
900
Mon 2 Nov (prognose)
1000
Tue 3 Nov (prognose)
1200
Wed 4 Nov (prognose)
1600
Thu 5 Nov (prognose)
1000
Fri 6 Nov (prognose)
1000
André Derain: dine spørsmål
Hva er det mest viste lerretet av André Derain?
Charing Cross Bridge, London: 5700 besøk, eller 16% av visningene til André Derain. Listen ovenfor går ned til rangering 10.
Hvor mange besøk får André Derain?
40100 over tolv måneder, fordelt på kunstnersiden (7700) og lerretene (32400).
Besøker André Derain besøkende via mobil eller datamaskin?
Besøkene er fordelt på enheter (67%), telefoner (29%) og nettbrett (3%); enheter leder med 67%.
Er André Derain tilgjengelig på flere språk?
Ja: English (41%), French (14%) og Serbian (6%). English leder med 41%.
Foretrekker besøkende en bestemt type lerret av André Derain?
Ja, Klar og intens (Fargeintensitet): 73% av besøkene for 26% av katalogen.