Allen Spatz Statistikk for publikum og popularitet

1948 – 1980

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Allen Spatz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Allen Spatz: publikum i korte trekk

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste lerretet av Allen Spatz på WahooArt.com Nelson Gonzalez and Yomo Toro: 100 visninger, eller 17% av oppmerksomheten rettet mot kunstnerens verk. Etterfølges av Johnny Pacheco og Cachao on bass 1. Kunstneren har totalt 800 besøk: 200 til kunstnersiden og 600 til sidene for individuelle lerreter. Interessen sank med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Toppen kom i Jul 2026, med 600 besøk. Besøkende søker mot Energisk (Emosjonell tone): 100% av besøkene, selv om slike lerreter utgjør 25% av kunstnerens katalog.

De 6 mest viste lerretene av Allen Spatz

Rangert etter faktiske besøk de siste tolv månedene, er dette de 6 verkene av Allen Spatz som samlere åpner oftest på WahooArt.com.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 visninger · 16.7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 visninger · 16.7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 visninger · 16.7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 visninger · 16.7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 visninger · 16.7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 visninger · 16.7%

Hvor mange besøker siden til Allen Spatz hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis statistikken
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026100500
Aug 20261000
Sep 202600

Hvor mye oppmerksomhet får lerretene til Allen Spatz?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke lerreter av Allen Spatz får flest visninger, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis statistikken
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

På hvilke språk leses Allen Spatz?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis statistikken
SpråkBesøkningerDel
English200100.0%

Hvor mange besøk får Allen Spatz daglig, og hva er forventet utvikling?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis statistikken
DagBesøkninger
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct100
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)100
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)200
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)200
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0

Ofte stilte spørsmål om Allen Spatz

Hvilke lerreter av Allen Spatz er de mest populære?

Nelson Gonzalez and Yomo Toro rangerer som nummer én med 100 visninger (17% av alle visninger for Allen Spatz). Rangeringen ovenfor viser de 6 mest viste verkene.

Hvor mange ser på Allen Spatz på WahooArt.com?

I løpet av de siste tolv månedene har Allen Spatz fått 800 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 600 på individuelle lerreter.

Hvilken type lerret av Allen Spatz foretrekker besøkende?

De foretrekker Energisk (Emosjonell tone): 100% av besøkene, mot 25% av katalogen.