Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Yann Lambert op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Yann Lambert: het publiek in het kort
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Yann Lambert op WahooArt.com Chromatische Convergentie in Kobalt en Karmijn: Een Monumentale Studie van een Stedelijke Kloof: 2.300 weergaven, oftewel 48% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Hemelse Straling: Een Etherele Expansie van Middernachtblauw en Stralende Witte Bloesems en Gefragmenteerde Horizon in Salie en Leisteen: Een Monumentale Studie van Atmosferische Spanning. De kunstenaar trok in totaal 4.800 bezoeken aan: 500 naar de pagina van de kunstenaar en 4.300 naar de pagina's van individuele doeken. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 2.300 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op telefoons (54%), apparaten (44%) en tablets (2%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 94% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 40% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.
De 5 meest bekeken doeken van Yann Lambert
Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 5 werken van Yann Lambert die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Yann Lambert per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
300
Jul 2026
400
1.900
Aug 2026
0
400
Sep 2026
100
800
Okt 2026
0
900
Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Yann Lambert?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de bezoekers van Yann Lambert?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
33,3%
77,1%
Etherisch
6,7%
22,9%
Krachtig en gedurfd
33,3%
0,0%
Aards
6,7%
0,0%
Mystiek
6,7%
0,0%
Speels
6,7%
0,0%
Sereniteit
6,7%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Energiek
53,3%
70,8%
Melancholisch
6,7%
22,9%
Mysterieus
13,3%
4,2%
Dramatisch
6,7%
2,1%
Blijmoedig
13,3%
0,0%
Sereniteit
6,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
20,0%
25,0%
Gematigde luminantie
6,7%
0,0%
Algehele helderheid: licht
46,7%
75,0%
Lichtgevend
26,7%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
26,7%
27,1%
Subtiel kleurgebruik
20,0%
47,9%
Gematigd zachte verzadiging
20,0%
22,9%
Duidelijke kleurkracht
33,3%
2,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
53,8%
97,3%
Donkere tinten
15,4%
2,7%
Pasteltinten
15,4%
0,0%
Aardse tinten
7,7%
0,0%
Natuurlijke tinten
7,7%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
20,0%
4,2%
Gebalanceerd
40,0%
93,8%
Levendig
40,0%
2,1%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,0%
Zacht
0,0%
0,0%
Gebalanceerd
20,0%
2,1%
Krachtig contrast
13,3%
22,9%
Verklaring
66,7%
75,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
20,0%
47,9%
Zacht gemengd palet
20,0%
22,9%
Evenwichtige harmonie
26,7%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
20,0%
29,2%
Harmonieus palet
13,3%
0,0%
Welke doeken van Yann Lambert trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Chromatische Convergentie i…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
800
Gefragmenteerde Horizon in…
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
0
Hemelse Straling: Een Ether…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
100
Vergankelijke Okeren Spitse…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seren pad door groene velde…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithische Blauwe Fragme…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Karmijnrode Fragmenten en K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Primal Resonance: Een Spont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saffraangele Horizonten en…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elektrische Discord in de K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Met welke apparaten bekijken bewonderaars Yann Lambert?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
telefoons
2.600
54,2%
apparaten
2.100
43,8%
tablets
100
2,1%
In welke talen wordt Yann Lambert gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Italiaans
100
100,0%
Hoeveel bezoeken ontvangt Yann Lambert dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
100
ma 26 Okt
100
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
300
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
200
vr 6 Nov (voorspelling)
100
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
300
di 10 Nov (voorspelling)
200
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
200
vr 13 Nov (voorspelling)
100
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
400
di 17 Nov (voorspelling)
200
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
100
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
100
ma 23 Nov (voorspelling)
500
di 24 Nov (voorspelling)
200
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
200
Veelgestelde vragen over Yann Lambert
Welke doeken van Yann Lambert zijn het populairst?
Chromatische Convergentie in Kobalt en Karmijn: Een Monumentale Studie van een Stedelijke Kloof staat op de eerste plaats met 2.300 weergaven (48% van alle weergaven van Yann Lambert). De bovenstaande ranglijst bevat de 5 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Yann Lambert op WahooArt.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Yann Lambert 4.800 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 4.300 op individuele doeken.
Op welke apparaten bekijken verzamelaars Yann Lambert?
Verzamelaars bekijken Yann Lambert op telefoons (54%), apparaten (44%) en tablets (2%); telefoons is goed voor 54% van de bezoeken.
Welk type canvas van Yann Lambert geven bezoekers de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 94% van de bezoeken, tegenover 40% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?