Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Tamara De Lempicka op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Tamara De Lempicka: kerncijfers
Zelfportret in de groene Bugatti staat bovenaan in de werken van Tamara De Lempicka: 2.200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 12% van de totale aandacht. in the Green Bugatti en La belle Rafaela volgen. Tamara De Lempicka kreeg 18.200 bezoeken: 4.800 op de artiestenpagina, 13.400 op de doeken. De curve stijgt: 58% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (13.100 bezoeken). Talen van het publiek: Duits (32%), Russisch (18%) en Engels (14%). Landen van het publiek: Duitsland (43%), Zweden (14%) en Polen (9%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (65%), telefoons (30%) en tablets (4%). Eén voorkeur is duidelijk: Mysterieus (Emotionele toon) trekt 55% van de bezoeken aan met slechts 0% van de catalogus.
Tamara De Lempicka: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Tamara De Lempicka op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Tamara De Lempicka zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
2.000
11.100
Aug 2026
300
1.600
Sep 2026
2.400
600
Hoe worden de individuele doeken van Tamara De Lempicka in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Tamara De Lempicka de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
66,7%
56,9%
Elegant
33,3%
27,5%
Luxe en weelderig
0,0%
15,7%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Mysterieus
0,0%
54,8%
Krachtig en imposant
0,0%
16,7%
Gepassioneerd
50,0%
11,9%
Dramatisch
50,0%
4,8%
Romantisch
0,0%
7,1%
Reflectief
0,0%
4,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
14,0%
11,8%
Zachte schaduw
30,0%
17,7%
Gematigde luminantie
28,0%
49,5%
Algehele helderheid: licht
26,0%
18,8%
Lichtgevend
2,0%
2,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
4,0%
11,3%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
19,4%
Gematigd zachte verzadiging
50,0%
45,7%
Duidelijke kleurkracht
14,0%
23,1%
Levendige kleur
0,0%
0,5%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
65,2%
60,9%
Neutrale kleuren
26,1%
15,9%
Donkere tinten
8,7%
20,5%
Monochroom
0,0%
2,0%
Pasteltinten
0,0%
0,7%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
12,0%
11,8%
Gebalanceerd
64,0%
54,8%
Levendig
24,0%
33,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
2,0%
2,7%
Zacht
4,0%
0,5%
Gebalanceerd
4,0%
1,6%
Krachtig contrast
16,0%
11,8%
Verklaring
74,0%
83,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
12,0%
5,4%
Zacht gemengd palet
8,0%
9,1%
Evenwichtige harmonie
12,0%
23,7%
Sterke kleurconsistentie
50,0%
46,8%
Harmonieus palet
18,0%
15,0%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Tamara De Lempicka zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Zelfportret in de groene Bu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Portret van Marjorie Ferry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam en Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Tamara De Lempicka bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
11.900
65,4%
telefoons
5.500
30,2%
tablets
800
4,4%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Tamara De Lempicka?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
2.100
31,8%
Russisch
1.200
18,2%
Engels
900
13,6%
Spaans
800
12,1%
Zweeds
700
10,6%
Nederlands
200
3,0%
Norwegian
200
3,0%
Kroatisch
100
1,5%
Japans
100
1,5%
Litouws
100
1,5%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Tamara De Lempicka eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
400
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
500
di 29 Sep
500
wo 30 Sep
200
do 1 Okt
1.000
vr 2 Okt
700
za 3 Okt
500
zo 4 Okt
400
ma 5 Okt
1.100
di 6 Okt
800
wo 7 Okt
1.000
do 8 Okt
1.600
vr 9 Okt
1.400
za 10 Okt
2.200
zo 11 Okt
1.000
ma 12 Okt
1.100
di 13 Okt
500
wo 14 Okt
1.300
do 15 Okt
600
vr 16 Okt
2.100
za 17 Okt (voorspelling)
1.800
zo 18 Okt (voorspelling)
1.000
ma 19 Okt (voorspelling)
1.500
di 20 Okt (voorspelling)
1.000
wo 21 Okt (voorspelling)
1.400
do 22 Okt (voorspelling)
1.800
vr 23 Okt (voorspelling)
2.400
za 24 Okt (voorspelling)
2.100
zo 25 Okt (voorspelling)
1.100
ma 26 Okt (voorspelling)
1.800
di 27 Okt (voorspelling)
1.200
wo 28 Okt (voorspelling)
1.700
do 29 Okt (voorspelling)
2.100
vr 30 Okt (voorspelling)
2.800
za 31 Okt (voorspelling)
2.300
zo 1 Nov (voorspelling)
1.300
ma 2 Nov (voorspelling)
2.000
di 3 Nov (voorspelling)
1.400
wo 4 Nov (voorspelling)
1.900
do 5 Nov (voorspelling)
2.400
vr 6 Nov (voorspelling)
3.200
Tamara De Lempicka: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Tamara De Lempicka?
Zelfportret in de groene Bugatti: 2.200 bezoeken, oftewel 12% van de weergaven van Tamara De Lempicka. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Tamara De Lempicka?
18.200 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (4.800) en de doeken (13.400).
Bezoeken bezoekers Tamara De Lempicka via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (65%), telefoons (30%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 65%.
Wordt Tamara De Lempicka in meerdere talen gelezen?
Ja: Duits (32%), Russisch (18%) en Engels (14%). Duits is de grootste met 32%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Tamara De Lempicka?
Ja, Mysterieus (Emotionele toon): 55% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?