Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rosa Bonheur op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Rosa Bonheur: wat de bezoeken laten zien
Het meest bewonderde werk van Rosa Bonheur op WahooArt.com is The Horse Fair, met 900 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van alle weergaven. Volgende in de rij: Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' en Head of a Donkey. In totaal 9.500 bezoeken, waarvan 3.700 naar de pagina van de kunstenaar en 5.800 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 1367% van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 4.600 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (56%), telefoons (38%) en tablets (6%). Bezoekers geven de voorkeur aan Aards (Sfeer): 39% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 0%.
De 10 werken van Rosa Bonheur die bezoekers het meest bewonderen
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Rosa Bonheur.
Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Rosa Bonheur?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
800
3.800
Aug 2026
100
200
Sep 2026
2.700
1.700
Wanneer worden de werken van Rosa Bonheur bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bewonderaars van Rosa Bonheur uit de werken?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
25,0%
41,7%
Aards
0,0%
38,9%
Natuurlijk
25,0%
13,9%
Sereniteit
50,0%
5,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
25,0%
55,6%
Sereniteit
25,0%
16,7%
Krachtig en imposant
25,0%
13,9%
Nostalgisch
0,0%
11,1%
Reflectief
25,0%
2,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
18,0%
20,5%
Zachte schaduw
26,0%
21,9%
Gematigde luminantie
30,0%
32,9%
Algehele helderheid: licht
20,0%
12,3%
Lichtgevend
6,0%
12,3%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
42,0%
20,5%
Subtiel kleurgebruik
28,0%
31,5%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
28,8%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
19,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
48,6%
56,9%
Neutrale kleuren
27,0%
24,6%
Donkere tinten
10,8%
15,4%
Monochroom
8,1%
0,0%
Pasteltinten
2,7%
3,1%
Natuurlijke tinten
2,7%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
42,0%
19,2%
Gebalanceerd
44,0%
47,9%
Levendig
14,0%
32,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
16,0%
21,9%
Zacht
22,0%
27,4%
Gebalanceerd
8,0%
11,0%
Krachtig contrast
18,0%
16,4%
Verklaring
36,0%
23,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
18,0%
6,9%
Zacht gemengd palet
4,0%
0,0%
Evenwichtige harmonie
4,0%
8,2%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
28,8%
Harmonieus palet
34,0%
56,2%
Wat zijn de favoriete werken van Rosa Bonheur, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Horse Fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
400
The Horse Fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Weaning the Calves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Plowing in the Nivernais
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Going to Market
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Limier Briquet Hound
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Highland Raid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cattle at Rest on a Hillsid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Horse Fair (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep by the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wat is de verdeling van het publiek van Rosa Bonheur per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
5.300
55,8%
telefoons
3.600
37,9%
tablets
600
6,3%
Welke talen spreken de bewonderaars van Rosa Bonheur?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
1.200
48,0%
Frans
500
20,0%
Engels
200
8,0%
Spaans
200
8,0%
Italiaans
200
8,0%
Slovaaks
100
4,0%
Zweeds
100
4,0%
Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Rosa Bonheur, en wat volgt er daarna?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
300
zo 27 Sep
100
ma 28 Sep
1.000
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
400
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
300
zo 4 Okt
600
ma 5 Okt
100
di 6 Okt
200
wo 7 Okt
100
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
300
za 10 Okt
1.000
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
400
wo 14 Okt
400
do 15 Okt
300
vr 16 Okt
200
za 17 Okt (voorspelling)
700
zo 18 Okt (voorspelling)
300
ma 19 Okt (voorspelling)
500
di 20 Okt (voorspelling)
300
wo 21 Okt (voorspelling)
300
do 22 Okt (voorspelling)
400
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
700
zo 25 Okt (voorspelling)
400
ma 26 Okt (voorspelling)
600
di 27 Okt (voorspelling)
300
wo 28 Okt (voorspelling)
300
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
200
za 31 Okt (voorspelling)
800
zo 1 Nov (voorspelling)
400
ma 2 Nov (voorspelling)
600
di 3 Nov (voorspelling)
300
wo 4 Nov (voorspelling)
300
do 5 Nov (voorspelling)
400
vr 6 Nov (voorspelling)
200
Waar bezoekers vragen over Rosa Bonheur
Welke werken van Rosa Bonheur worden het meest bekeken door bezoekers?
The Horse Fair eerst, met 900 bezoeken, goed voor 12% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Rosa Bonheur op WahooArt.com?
9.500 bezoeken in twaalf maanden: 3.700 naar de artiestenpagina, 5.800 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Rosa Bonheur?
Ze maken gebruik van apparaten (56%), telefoons (38%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 56% van de bezoeken.
Welke werken van Rosa Bonheur sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Aards (Sfeer) ontvangen 39% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?