Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Robert Campin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Robert Campin: wat de bezoeken laten zien
Het meest bewonderde werk van Robert Campin op WahooArt.com is Het Mérode Altarpiece, met 2.500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven. Volgende in de rij: Mérode Altarpiece (Nativity) en Portrait of a Woman. In totaal 12.900 bezoeken, waarvan 3.700 naar de pagina van de kunstenaar en 9.200 naar de werken. De aandacht neemt toe, met 140% van Sep 2026 tot Okt 2026. Jul 2026 trok de grootste bezoekersaantallen aan: 6.200 bezoeken. Bezoekers browsen op apparaten (78%), telefoons (19%) en tablets (2%). Bezoekers geven de voorkeur aan Sereniteit (Sfeer): 42% van hun bezoeken, terwijl de catalogus een aandeel heeft van 10%.
De 10 werken van Robert Campin die bezoekers het meest bewonderen
Elke rangschikking hieronder weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op WahooArt.com zijn ontvangen; nummer 1 is het meest bezochte werk van Robert Campin.
Wanneer bezoeken bewonderaars de pagina van Robert Campin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
300
200
Jul 2026
1.000
5.200
Aug 2026
200
900
Sep 2026
300
1.200
Okt 2026
1.900
1.700
Wanneer worden de werken van Robert Campin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bewonderaars van Robert Campin uit de werken?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
10,3%
42,0%
Sereniteit
41,4%
33,6%
Mystiek
24,1%
6,7%
Elegant
6,9%
10,1%
Dramatisch
10,3%
5,9%
Klassiek
3,5%
1,7%
Luxe en weelderig
3,5%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
34,5%
35,3%
Reflectief
37,9%
26,1%
Sereniteit
6,9%
21,9%
Sereniteit
3,5%
10,9%
Melancholisch
6,9%
4,2%
Zwaarmoedig
6,9%
1,7%
Dramatisch
3,5%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
16,0%
10,1%
Zachte schaduw
42,0%
51,1%
Gematigde luminantie
30,0%
33,8%
Algehele helderheid: licht
12,0%
4,3%
Lichtgevend
0,0%
0,7%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
8,0%
8,6%
Subtiel kleurgebruik
28,0%
19,4%
Gematigd zachte verzadiging
48,0%
56,1%
Duidelijke kleurkracht
16,0%
15,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
76,0%
84,1%
Donkere tinten
16,0%
14,4%
Neutrale kleuren
8,0%
0,8%
Pasteltinten
0,0%
0,8%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
12,0%
10,8%
Gebalanceerd
66,0%
75,5%
Levendig
22,0%
13,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,0%
Zacht
4,0%
2,2%
Gebalanceerd
8,0%
7,9%
Krachtig contrast
38,0%
20,9%
Verklaring
50,0%
69,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
2,0%
7,9%
Zacht gemengd palet
4,0%
5,0%
Evenwichtige harmonie
14,0%
15,1%
Sterke kleurconsistentie
60,0%
64,0%
Harmonieus palet
20,0%
7,9%
Wat zijn de favoriete werken van Robert Campin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Het Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode Altarpiece (Nativity)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
The Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wat is de verdeling van het publiek van Robert Campin per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
10.100
78,3%
telefoons
2.500
19,4%
tablets
300
2,3%
Welke talen spreken de bewonderaars van Robert Campin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
700
30,4%
Engels
500
21,7%
Frans
200
8,7%
Italiaans
200
8,7%
Tsjechisch
100
4,3%
Japans
100
4,3%
Koreaans
100
4,3%
Roemeens
100
4,3%
Zweeds
100
4,3%
Chinese
100
4,3%
Hoeveel bezoeken per dag ontvangt Robert Campin, en wat volgt er daarna?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
do 15 Okt
400
vr 16 Okt
100
za 17 Okt
200
zo 18 Okt
200
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
200
wo 21 Okt
300
do 22 Okt
200
vr 23 Okt
200
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
700
ma 26 Okt
100
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
100
do 29 Okt
600
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
300
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
800
wo 4 Nov
200
do 5 Nov (voorspelling)
600
vr 6 Nov (voorspelling)
200
za 7 Nov (voorspelling)
100
zo 8 Nov (voorspelling)
600
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
500
wo 11 Nov (voorspelling)
300
do 12 Nov (voorspelling)
600
vr 13 Nov (voorspelling)
200
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
600
ma 16 Nov (voorspelling)
100
di 17 Nov (voorspelling)
600
wo 18 Nov (voorspelling)
300
do 19 Nov (voorspelling)
700
vr 20 Nov (voorspelling)
200
za 21 Nov (voorspelling)
100
zo 22 Nov (voorspelling)
700
ma 23 Nov (voorspelling)
100
di 24 Nov (voorspelling)
600
wo 25 Nov (voorspelling)
300
Waar bezoekers vragen over Robert Campin
Welke werken van Robert Campin worden het meest bekeken door bezoekers?
Het Mérode Altarpiece eerst, met 2.500 bezoeken, goed voor 18% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Robert Campin op WahooArt.com?
12.900 bezoeken in twaalf maanden: 3.700 naar de artiestenpagina, 9.200 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bewonderaars van Robert Campin?
Ze maken gebruik van apparaten (78%), telefoons (19%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 78% van de bezoeken.
Welke werken van Robert Campin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Sereniteit (Sfeer) ontvangen 42% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?