Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafaël op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Rafaël: kerncijfers
De School van Athene staat bovenaan in de werken van Rafaël: 35.000 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 10% van de totale aandacht. Raphael en Madonna della Seggiola volgen. Rafaël kreeg 404.800 bezoeken: 76.300 op de artiestenpagina, 328.500 op de doeken. De curve daalde: 35% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De best bezochte maand was Jul 2026 (216.600 bezoeken). Talen van het publiek: Engels (43%), Russisch (10%) en Spaans (9%). Landen van het publiek: Verenigde Staten van Amerika (15%), Duitsland (8%) en Rusland (8%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%). Eén voorkeur is duidelijk: Neutrale kleuren (Kleurenpalet) trekt 30% van de bezoeken aan met slechts 13% van de catalogus.
Rafaël: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Rafaël op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Rafaël zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
400
7.000
Jul 2026
21.300
195.300
Aug 2026
24.700
85.000
Sep 2026
29.900
41.200
Hoe worden de individuele doeken van Rafaël in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Rafaël de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
18,4%
33,1%
Elegant
36,7%
30,0%
Etherisch
4,1%
17,2%
Dramatisch
12,2%
7,1%
Klassiek
12,2%
5,8%
Sereniteit
12,2%
3,6%
Romantisch
0,0%
1,4%
Inspirerend
2,0%
1,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
14,3%
28,8%
Reflectief
30,6%
25,3%
Sereniteit
28,6%
16,0%
Sereniteit
10,2%
7,6%
Troostend
0,0%
7,7%
Dramatisch
8,2%
3,5%
Romantisch
2,0%
3,0%
Melancholisch
0,0%
2,7%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
9,4%
Zachte schaduw
40,0%
34,5%
Gematigde luminantie
32,0%
38,9%
Algehele helderheid: licht
6,0%
16,4%
Lichtgevend
0,0%
0,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
22,0%
8,3%
Subtiel kleurgebruik
48,0%
60,7%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
22,8%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
8,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
74,5%
63,2%
Neutrale kleuren
12,8%
30,2%
Donkere tinten
12,8%
5,7%
Monochroom
0,0%
0,4%
Pasteltinten
0,0%
0,3%
Warme tinten
0,0%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
26,0%
13,9%
Gebalanceerd
62,0%
77,5%
Levendig
12,0%
8,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
2,0%
2,4%
Zacht
6,0%
4,9%
Gebalanceerd
6,0%
5,0%
Krachtig contrast
24,0%
21,4%
Verklaring
62,0%
66,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
18,0%
17,6%
Zacht gemengd palet
8,0%
15,4%
Evenwichtige harmonie
14,0%
12,6%
Sterke kleurconsistentie
50,0%
48,8%
Harmonieus palet
10,0%
5,6%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Rafaël zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De School van Athene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9.700
11.900
8.800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9.600
17.100
3.700
Portret van Bindo Altoviti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.300
1.200
500
De Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1.000
300
Madonna en Kind (De Tempi M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.000
1.400
100
St. George en de Draak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Het Huwelijk van Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.400
1.900
300
De Transfiguratie
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7.400
3.200
700
La belle jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.000
3.600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.700
2.700
1.400
Worden de werken van Rafaël bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
234.800
58,0%
telefoons
154.500
38,2%
tablets
15.500
3,8%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Rafaël?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
13.500
42,6%
Russisch
3.200
10,1%
Spaans
2.800
8,8%
Koreaans
1.700
5,4%
Portugees
1.100
3,5%
Zweeds
1.100
3,5%
Duits
900
2,8%
Servisch
900
2,8%
Arabisch
800
2,5%
Fins
800
2,5%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Rafaël eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
3.800
di 22 Sep
3.300
wo 23 Sep
3.700
do 24 Sep
2.900
vr 25 Sep
1.800
za 26 Sep
2.400
zo 27 Sep
4.000
ma 28 Sep
5.100
di 29 Sep
5.400
wo 30 Sep
4.800
do 1 Okt
5.100
vr 2 Okt
3.200
za 3 Okt
3.000
zo 4 Okt
2.900
ma 5 Okt
4.500
di 6 Okt
4.500
wo 7 Okt
6.700
do 8 Okt
5.600
vr 9 Okt
4.100
za 10 Okt
4.100
zo 11 Okt
6.100
ma 12 Okt (voorspelling)
6.400
di 13 Okt (voorspelling)
6.300
wo 14 Okt (voorspelling)
7.200
do 15 Okt (voorspelling)
6.500
vr 16 Okt (voorspelling)
4.300
za 17 Okt (voorspelling)
4.500
zo 18 Okt (voorspelling)
6.200
ma 19 Okt (voorspelling)
7.100
di 20 Okt (voorspelling)
7.000
wo 21 Okt (voorspelling)
8.100
do 22 Okt (voorspelling)
7.200
vr 23 Okt (voorspelling)
4.900
za 24 Okt (voorspelling)
5.100
zo 25 Okt (voorspelling)
6.900
ma 26 Okt (voorspelling)
7.800
di 27 Okt (voorspelling)
7.700
wo 28 Okt (voorspelling)
8.800
do 29 Okt (voorspelling)
7.900
vr 30 Okt (voorspelling)
5.300
za 31 Okt (voorspelling)
5.500
zo 1 Nov (voorspelling)
7.600
Rafaël: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Rafaël?
De School van Athene: 35.000 bezoeken, oftewel 10% van de weergaven van Rafaël. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Rafaël?
404.800 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (76.300) en de doeken (328.500).
Bezoeken bezoekers Rafaël via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 58%.
Wordt Rafaël in meerdere talen gelezen?
Ja: Engels (43%), Russisch (10%) en Spaans (9%). Engels is de grootste met 43%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Rafaël?
Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 30% van de bezoeken voor 13% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?