Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ramon Casas i Carbó op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Ramon Casas i Carbó: kerncijfers
La pereza staat bovenaan in de werken van Ramon Casas i Carbó: 1.500 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 16% van de totale aandacht. Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver en La Sargantain volgen. Ramon Casas i Carbó kreeg 17.000 bezoeken: 10.200 op de artiestenpagina, 6.800 op de doeken. De curve daalde: 42% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De best bezochte maand was Sep 2026 (7.600 bezoeken). Talen van het publiek: Duits (34%), Spaans (20%) en Ests (14%). Landen van het publiek: Duitsland (40%), Estland (14%) en Spanje (9%). Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (52%), telefoons (39%) en tablets (9%). Eén voorkeur is duidelijk: Sereniteit (Sfeer) trekt 30% van de bezoeken aan met slechts 17% van de catalogus.
Ramon Casas i Carbó: de 10 meest bekeken doeken
Deze ranglijst is gebaseerd op het aantal bezoeken, niet op catalogusscores: de 10 meest geraadpleegde werken van Ramon Casas i Carbó op WahooArt.com in de afgelopen twaalf maanden.
Hoe ontwikkelt de interesse in Ramon Casas i Carbó zich van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
3.400
Aug 2026
200
500
Sep 2026
6.500
1.100
Okt 2026
2.700
1.700
Hoe worden de individuele doeken van Ramon Casas i Carbó in totaal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat geven de bezoekers van Ramon Casas i Carbó de voorkeur in de catalogus?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
21,7%
31,0%
Sereniteit
17,4%
29,6%
Romantisch
8,7%
11,3%
Nostalgisch
17,4%
7,0%
Klassiek
4,3%
8,5%
Dramatisch
8,7%
4,2%
Aards
8,7%
4,2%
Etherisch
4,3%
2,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
30,4%
33,8%
Sereniteit
17,4%
28,2%
Melancholisch
13,0%
11,3%
Nostalgisch
13,0%
9,9%
Romantisch
0,0%
9,9%
Dramatisch
4,3%
4,2%
Zwaarmoedig
8,7%
1,4%
Mysterieus
4,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
14,0%
10,4%
Zachte schaduw
38,0%
37,5%
Gematigde luminantie
42,0%
45,8%
Algehele helderheid: licht
6,0%
5,2%
Lichtgevend
0,0%
1,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
30,0%
26,0%
Subtiel kleurgebruik
48,0%
50,0%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
14,6%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
9,4%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
73,5%
65,5%
Neutrale kleuren
14,7%
16,4%
Donkere tinten
8,8%
18,2%
Monochroom
2,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
38,0%
26,0%
Gebalanceerd
54,0%
57,3%
Levendig
8,0%
16,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
10,0%
6,2%
Zacht
20,0%
13,5%
Gebalanceerd
4,0%
9,4%
Krachtig contrast
26,0%
27,1%
Verklaring
40,0%
43,8%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
20,0%
28,1%
Zacht gemengd palet
10,0%
10,4%
Evenwichtige harmonie
12,0%
11,5%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
25,0%
Harmonieus palet
16,0%
25,0%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Ramon Casas i Carbó zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worden de werken van Ramon Casas i Carbó bekeken op telefoons of computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
8.900
52,4%
telefoons
6.600
38,8%
tablets
1.500
8,8%
Welke talen komen het meest voor onder de lezers van Ramon Casas i Carbó?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
1.200
34,3%
Spaans
700
20,0%
Ests
500
14,3%
Japans
300
8,6%
Russisch
300
8,6%
Engels
200
5,7%
Frans
100
2,9%
Italiaans
100
2,9%
Koreaans
100
2,9%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Ramon Casas i Carbó eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende cijfers
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
200
ma 19 Okt
200
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
600
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
300
za 24 Okt
600
zo 25 Okt
300
ma 26 Okt
400
di 27 Okt
400
wo 28 Okt
500
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
1.600
za 31 Okt
600
zo 1 Nov
600
ma 2 Nov
600
di 3 Nov
600
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
300
vr 6 Nov
300
za 7 Nov
300
zo 8 Nov (voorspelling)
400
ma 9 Nov (voorspelling)
400
di 10 Nov (voorspelling)
400
wo 11 Nov (voorspelling)
400
do 12 Nov (voorspelling)
200
vr 13 Nov (voorspelling)
800
za 14 Nov (voorspelling)
500
zo 15 Nov (voorspelling)
400
ma 16 Nov (voorspelling)
500
di 17 Nov (voorspelling)
400
wo 18 Nov (voorspelling)
500
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
900
za 21 Nov (voorspelling)
600
zo 22 Nov (voorspelling)
500
ma 23 Nov (voorspelling)
500
di 24 Nov (voorspelling)
400
wo 25 Nov (voorspelling)
500
do 26 Nov (voorspelling)
300
vr 27 Nov (voorspelling)
900
za 28 Nov (voorspelling)
600
Ramon Casas i Carbó: uw vragen
Wat is het meest bekeken canvas van Ramon Casas i Carbó?
La pereza: 1.500 bezoeken, oftewel 16% van de weergaven van Ramon Casas i Carbó. De bovenstaande lijst loopt terug tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Ramon Casas i Carbó?
17.000 over twaalf maanden, verdeeld over de artiestenpagina (10.200) en de doeken (6.800).
Bezoeken bezoekers Ramon Casas i Carbó via telefoons of computers?
De bezoeken zijn verdeeld over apparaten (52%), telefoons (39%) en tablets (9%); apparaten loopt voor met 52%.
Wordt Ramon Casas i Carbó in meerdere talen gelezen?
Ja: Duits (34%), Spaans (20%) en Ests (14%). Duits is de grootste met 34%.
Verkiezen bezoekers een bepaald type canvas van Ramon Casas i Carbó?
Ja, Sereniteit (Sfeer): 30% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?