Puru Publieks- & populariteitsstatistieken

1896 – 1963

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Puru op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Puru: het publiek in het kort

In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Puru op WahooArt.com PEAR FLOWER AND BIRD: 200 weergaven, oftewel 4% van de aandacht voor het werk van de kunstenaar. Daarop volgen AUTUMN COUNTRYSIDE en Kneeling by the River. De kunstenaar trok in totaal 4.800 bezoeken aan: 1.200 naar de pagina van de kunstenaar en 3.600 naar de pagina's van individuele doeken. De interesse stijgt: het aantal bezoeken is met 100% toegenomen van Sep 2026 tot Okt 2026. Het hoogtepunt lag in Jul 2026, met 3.800 bezoeken. Het publiek bekijkt de werken op apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Pasteltinten (Kleurenpalet): 34% van de bezoeken, hoewel dergelijke doeken slechts 24% van het oeuvre van de kunstenaar vormen.

De 10 meest bekeken doeken van Puru

Gebaseerd op het werkelijke aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, zijn dit de 10 werken van Puru die verzamelaars het vaakst openen op WahooArt.com.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 bezoeken · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 bezoeken · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 bezoeken · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 bezoeken · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 bezoeken · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 bezoeken · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 bezoeken · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 bezoeken · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 bezoeken · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 bezoeken · 2,1%

Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Puru per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 20266003.200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Okt 2026300100

Hoeveel aandacht krijgen de doeken van Puru?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke doeken van Puru trekken maandelijks de meeste bezoekers?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Met welke apparaten bekijken bewonderaars Puru?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.90081,2%
telefoons80016,7%
tablets1002,1%

In welke talen wordt Puru gelezen?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Duits10033,3%
Engels10033,3%
Frans10033,3%

Hoeveel bezoeken ontvangt Puru dagelijks en wat wordt er verwacht voor de toekomst?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt100
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt100
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt0
vr 30 Okt0
za 31 Okt0
zo 1 Nov0
ma 2 Nov100
di 3 Nov400
wo 4 Nov0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)100
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)100
ma 9 Nov (voorspelling)100
di 10 Nov (voorspelling)400
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)100
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)100
ma 16 Nov (voorspelling)100
di 17 Nov (voorspelling)500
wo 18 Nov (voorspelling)0
do 19 Nov (voorspelling)0
vr 20 Nov (voorspelling)100
za 21 Nov (voorspelling)0
zo 22 Nov (voorspelling)100
ma 23 Nov (voorspelling)100
di 24 Nov (voorspelling)500
wo 25 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Puru

Welke doeken van Puru zijn het populairst?

PEAR FLOWER AND BIRD staat op de eerste plaats met 200 weergaven (4% van alle weergaven van Puru). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.

Hoeveel mensen bekijken Puru op WahooArt.com?

In de afgelopen twaalf maanden ontving Puru 4.800 bezoeken: 1.200 op de artiestenpagina en 3.600 op individuele doeken.

Op welke apparaten bekijken verzamelaars Puru?

Verzamelaars bekijken Puru op apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 81% van de bezoeken.

Welk type canvas van Puru geven bezoekers de voorkeur?

Ze geven de voorkeur aan Pasteltinten (Kleurenpalet): 34% van de bezoeken, tegenover 24% van de catalogus.